PDA

Zobacz pełną wersję : Panel Administracyjny - nie ładuje się konfigurator modułów



kaspi
26-05-2010, 21:14
Witam serdecznie,

Ostatnio po zalogowaniu się do panelu administracyjnego w edycji ustawień modułów niestety nie załadował mi się formularz edycji ustawień. Zamiast tego zastał mnie widok przedstawiony na screenie. Niestety dotyczy to jakiegokolwiek z modułów (niezależnie czy to menu, czy inny), sprawdzałem pod IE, FF i Chrome to samo. Zrobiłem aktualizację do joomli 1.5.17 i też nie pomogło. Czy ktoś może spotkał się z takim problemem ? byłbym ogromnie wdzięczny za pomoc. W ostatnim czasie nie były dokonywane żadne instalacje dodatków. Front wyświetla się normalnie.

2613

moje
26-05-2010, 21:20
Nadpisz zawartośc całego katalogu administrator na serwerze, zawartością katalogu administrator z pełnej paczki instalacyjnej Joomla 1.5.17.

kaspi
27-05-2010, 11:04
Niestety nadpisanie katalogu nic nie pomogło ;/

moje
27-05-2010, 11:18
A czy nadpisanie przebiegło pomyślnie i wszystkie pliki zostały nadpisane? Bo wygląda, to tak, jakby pliki ustawień modułów zostały podmienione.

kaspi
27-05-2010, 12:49
A czy nadpisanie przebiegło pomyślnie i wszystkie pliki zostały nadpisane? Bo wygląda, to tak, jakby pliki ustawień modułów zostały podmienione.

Nadpisywanie odbyło się z jednym prblemem : administrator\includes\pcl\pclzip.lib.php

Powtórzyłem wysyłkę samego tego pliku jeszcze raz i poszedł bez problemów, nadpisał się. Jednak nadal pozostaje ten sam problem.