PDA

Zobacz pełną wersję : JomSocial uprawnienia gościa



r4d3k81
27-05-2010, 02:32
Witam,
mam pytanie w jaki sposób można ustawiać co mogą widzieć niezalogowani użytkownicy, np: dyskusje w grupach? U mnie niestety do tej części trzeba się zalogować (grupa jest widoczna - dyskusje już nie) a chciałbym aby była widoczna także dla gości
Nigdzie niestety nie mogę znaleźć odpowiednich opcji, może trzeba to ustawić w jakimś pliku konfiguracyjnym?
Na pewno jest możliwość zmiany tej opcji gdyż nawet na stronie jomsocial dyskusje w grupach są widoczne dla niezalogowanych.

Pozdrawiam

PeFik
27-05-2010, 07:36
Podczas zakładania grupy (od frontu przez usera) są opcje - prywatności & dostępu. Z pewnością można to edytować. Oczywiście zakładam że korzystasz z min. wersji 1.6.290 albo nowszej.

r4d3k81
27-05-2010, 11:02
Z pewnością można to edytować.

też tak uważam ale pytanie jest gdzie to zmienić?? grupa jest założona jako publiczna, tak jak pisałem niezalogowani widzą grupę, widzą także jej członków i dyskusje na stronie grupy, mogą też przeglądać je z tej strony. Jednak po kliknięciu "pokaż wszystkie dyskusje" wyskakuje komunikat iż konieczne jest zalogowanie - co jest kompletnie bez sensu.
JomSocial w wersji 1.6.290