PDA

Zobacz pełną wersję : komponent do plików filmowych i dźwiękowych



tomek000
28-08-2006, 17:52
Witam, przeglądnołem chyba możliwie wszystkie miejsca gdzie mogło by o tym byc ale nie było (albo było tylko jak zwykle przeoczyłem ) chodzi mi o komponent pd joomle który działał by w następujący sposób:
Zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą dodawać do serwisu swoje filmy i mp3 i inne , natomiast reszta społeczności serwisu ( nawet ci niezarejestrowani) moga te filmy i mp3 pobierać i (lub) odtwarzać na poziomie serwisu, i jeszcze żeby uzytkownicy wszyscy (i ci zar i niezar) mają możliwość komentowania i oceniania plików, w kategoriach mogłoby się wyświetlac coś takiego jak najpopularniejsze w dziale tym w którym jest interneuta oraz najnowsze czyli jak jestem w dziale z video to moduł wyświetla mi np 5 pierwszych pozycji najpopularniejszych filmów i najnowszych filmów jeżeli natomiast będę w dziale muza to pokazuje mi 5 pozycji nowych i najpopularniejszych ale z działu muza itp na innych działach, jeszcze ostania rzecz żeby jeżeli chodzi o filmy pokazywał sie screen przy każdym filmie tak jak na www.maxior.pl (http://www.maxior.pl) tylko że to uzytkownicy dodają sami film a nie proponują link do tego filmu i żeby była możliwość pobrania tego filmu lub mp. Ale się troszeczkę rozpisałem - mam nadzieję że mi ktoś podpowie czy i gdzie znajdę cos takiego lub prawie coś takiego za wszelkie odpowiedzie będę b.wdzięczny. także dzięki i czekam na odpowiedzi :::::):):):): jak coś to moje gg:9280843

tomek000
28-08-2006, 21:02
kto może mi pomóc?

zwiastun
29-08-2006, 22:07
Nie poganiaj. Nikt Ci nie jest zobowiąany udzielać odpowiedzi. Nikt jej tez nie musi znac.
Administratorzy przeglądają forum systematycznie i jesli potrafią odpowiedziec, to odpowiadają.
A takie cóś, co chcesz to być może tylko w ... era albo sobie trzeba zrobić

Sova
30-08-2006, 04:17
Nie pozostaje nic innego jak dostosować DOCMAN'a albo REMOSITORY...

tomek000
30-08-2006, 19:24
przeglądałem jakieś forum i znalazłem stronkę własnie zrobioną tak jak ja chce tylko nie wiem czy to ktoś ręcznie pisał czy to jaiś bot jest otóż wszystko oparte na remository i tam po wejściu w jakiś folder potem plik mam pobierz opcję i odrazu pokazuje się okno odtwarzacza ja możę linka zapodam jak ktoś wie jak to jest zrobione proszę o info dzięks>:) a z tym poganianiem to może i głupio wygląda ale nie miałem zamiaru nikogo poganiać poprostu muszę na b.szybko skończyć portal (do końca mieś muszę go oddać) dlatego mi tak zależało na czasie .... jak chamsko to zabrzmiało to sorka ...:)

tomek000
30-08-2006, 19:25
aaaa alink ? kurcze już zapodaję tego linka

www.chasingmidnight.com/CMS/index.php?option=com_remository&Itemid=55&func=fileinfo&id=6 (gg:http://www.chasingmidnight.com/CMS/index.php?option=com_remository&Itemid=55&func=fileinfo&id=6)

Sova
30-08-2006, 21:09
To nie jest żadna filozofia - najzwyczajniej w opisie pliku w Remos'ie wstawiony jest filmik, czy to za pomocą bota czy też zrobiony we flash'u. Ot tajemnica.

Wskazówka:
>> Jest na forum opcja "edytuj" za pomoca niej możesz edytować poprzedni post a nie pisać kolejny.

tomek000
30-08-2006, 21:18
mhmmm ... czyli mam rozumiec że to nie jest automatycznie robione, tylko ręcznie trzeba to wstawiać, takie rozwiązamie może dobre by było ale na początku ale nie potem jak serwiś się rozkręci , bo to użytkownicy wstawiają pliki na serwer. a mam jeszcze jedno pytanie (to chyba nie jest pytanie aby tworzyć kolejny temat) chodzi mi o to czy jest jakiś moduł do wyswietlania nowych filmów w artmedia, ale żeby pokazywało srceena a po kliknięciu w niego wyskakuje popup z filmem ? potrzebne mi to na stronę startową jest bardzo żeby pokazywało screena z losowao wybranego filmu w artmedia.

tomek000
30-08-2006, 21:19
a tak swoją drogą Sova- dzięki za pomoc :) a faktycznie jest edytuj .. sorka jestem nowy na forum i w sumie to moje pierwsze forum gdzie szukam pomocy :)