PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z listowaniem artykułów w kategorii



siwuch86
27-05-2010, 21:26
Witam.

Oto jak wygląda sprawa: prosta stronka, mam Sekcję podzieloną na Kategorie a te podzielone na Artykuły. Tak samo mam zorganizowane menu: Najpierw jest Sekcja, po wybraniu menu sie rozwija i sa kategorie. Problem polega na wyświetlaniu artykułów w kategorii.
Skonfigurowane to mam tak: najwyzsza pozycja w menu: Lista - Kategorie artykułów w sekcji. Natomiast podmenu to kategorie, a ustawione są jako Przegląd - Artykuły w kategorii.

Gdy wybiorę którąś kategorię z menu to wszystko jest tak jak ma być - jest przegląd. Natomiast jeśli moje kroki są następujące: najpierw klikam na Sekcję - w głownej części strony pojawia się lista kategorii i po wybraniu którejś z nich (tzn nie klikam na kategorię w menu tylko na tej liście która się wygenerowała jako lista kategorii w sekcji) artykuły pojawiają się w formie listy z opcją filtrowania. Tzn. że zależnie od tego jaką drogę wybiorę to mam inny efekt. Chciałbym żeby zawsze był przegląd ale nie mogę znaleźć żądnej opcji żeby to zmienić. Czy to się da w ogóle tak ustawić?

Wersja 1.5.16