PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuję czegoś w stylu linków lecz bardziej rozbudowane.



jihn
28-08-2006, 18:43
Cześć.

Poszukuje jakiegos komponentu ale takie bardziej rozbudowanego.

Mianowicie chodzi mi o coś w stylu co przedstawiam na rysunku :) bo nie wiem jak wam to wytłumaczyć:

http://www.gracja322.ovh.org/com.JPG


Chodziło by o to aby każdy kto wejdzie na strone nawet nie zalogowany mógł dodać własną taką wizytówke uzupełniając puste pola. I jak sie kliknie pokaż wszystkie to pokaże wszystkich w takim samym stylu. Czy coś takiego wogóle istnieje?. Pozdrawiam i czekam na jakąś odpowiedz.

Sova
31-08-2006, 03:03
Chodzi Ci o coś w stylu listy użytkowników/społeczność serwisu? (Sam nie wiem). Bo obrazek "mówi" sporo...:D Tylko nie wiem co dana osoba ma dodawać? Konkretniej plizz.

jihn
31-08-2006, 07:25
Ogólnie takie podstawowe dane jak: nazwa, z kad pochodzi, zeby mogl sobie zdjecie dodac do wizytówki takie małe, strona www jego adres email i cos o sobie. I to by mi starczyło tylko chodzi mi o to aby na głównej stronie było coś podobnego do tego co narysowałem (moze sie różnic tylko cos w tym stylu).

Aha ja nie mam użytkowników na swojej stronie bo mam wyłączoną tą opcje dlatego chiałbym to dać dla wszystkich nie zalogowanych.