PDA

Zobacz pełną wersję : Hosting - gdzie?



predium
18-12-2005, 00:09
Czesc

Planuje zmajstrowac komercyjna strone oparta o joomla. Szukam firmy hostujacej, ktorej oferta bylaby korzystna, niedroga, solidna i z dobrymi serwerami, oczywiscie wspolpracujacymi z tym cms'em. Jesli znacie takie, to prosze o stosowne informacje.

Pozdrawiam
Predium

zwiastun
18-12-2005, 00:22
Możesz miec poważne kłopoty z odczytaniem odpowiedzi, bo zdaje się, że umiesz tylko pisać.
Nie zauważyłeś, jaki jest temat tej kategorii postów?

predium
18-12-2005, 16:26
Przyznaje, ze niechcacy pomylilem kategorie, ale nie chcialem juz zasmiecac innych tym samym pytaniem.

Co do ciebie...to szkoda mi slow, by marnowac je na twoj temat. Zamiast napisac, ze sie pomylilem i zebym wiecej tego nie robil, postanowiles zadrwic ze mnie. Nie znasz mnie, nie wiesz kim jestem, a probujesz cos na ten temat pisac.

Jesli jestes sfrustrowany, masz depresje, rzucila cie dziewczyna lub chlopak, to nie nasza sprawa i prawdopodobnie sam sie musisz z tym uporac. Dam ci dobra rade. Wez narty, sanki, jalbluszko lub siatke i idz pozjezdzac z gorki. Na pewno poczujesz sie lepiej, a inni beda szczesliwsi.


> Korzystaj i ciesz się!
Dlaczego piszesz nieprawde? Przeciez powinno byc: "Korzystaj i strzez sie"

Predium

p.s: zamiast tyle bzdurzyc, poprawilbys kwestie autoryzacji na stronie, gdzie po zalogowaniu, a przy odpowiadaniu wysakuje okno logowania...