PDA

Zobacz pełną wersję : Podpinanie jednego artykułu pod wiele kategorii



HUDis
30-05-2010, 17:11
Witam wszystkich :)
Proszę o podpowiedź jak podpinać artykuły pod wiele kategorii. Domyślnie w joomla mogę wybrać 1 sekcję i dostępną w tej sekcji kategorię. Chciałbym aby dało się do tego dodać kilka innych kategorii w których wyświetlał by się ten tekst. Walczę z tym od jakiegoś czasu i nie mogę sobie poradzić.

pozdrawiam
HUDis

a_m
30-05-2010, 17:24
wiki.joomla.pl (http://wiki.joomla.pl/index.php/Czy_mo%C5%BCna_przypisa%C4%87_artyku%C5%82_do_wiel u_sekcji_i_kategorii%3F)

zwiastun
30-05-2010, 17:34
To walczysz bardzo krótko - zespół projektu walczy z tym wciąż bezskutecznie od kilku lat

HUDis
30-05-2010, 17:35
dzięki, ale nadal stoję w miejscu...
Domyślałem się że taka jest odpowiedź na mój problem. Jedyną opcją, która będzie dla mnie OK jest wykorzystanie rozszerzeń, które symulują przypisanie do wielu kategorii. I tu właśnie mam problem. Nie mogę namierzyć czegoś takiego. Proszę o podpowiedź (może link) do takiego rozszerzenia, które może załatwić mój problem.

MagicWawa
31-05-2010, 01:46
A może po prostu skopiować artykuł do innych kategorii? Nie będzie prościej?

HUDis
31-05-2010, 10:23
Pewnie prościej ale mniej sportowo :) Zwłaszcza jeśli korzystasz z modułów wyświetlających najnowsze artykuły. Można doprowadzić do sytuacji że w menu wyświetli się kilka artykułów o tym samym tytule jeden po drugim. To mało fajne (że o wynikach z wyszukiwarki nie wspomnę). Myślę że nie powinno się duplikować tej samej treści w jednym serwisie. To nie jest rozwiązanie. Ale dzięki za pomoc :)

zwiastun
31-05-2010, 12:16
FlexiContent, K2, ZOO, jSeblod, Joomla 1.6