PDA

Zobacz pełną wersję : JomSocial Eventlist i brak naliczania punktów



el_mariachi
04-06-2010, 10:27
JomSocial nie nalicza punktów za dodanie miejsca/zdarzenia w Eventliscie.
W JS reguły zostały wykryte (Rule Scan) i opublikowane dla Eventlista.
Oba komponenty opublikowane wiadomo.
Jomsocial Plugin i Jomsocial EventList Applic. też opublikowane

Zdarzenia/miejsca dodawane są z frontu przez userów i później są publikowane przez admina, nawet jak dam autopublikacje to JomSocial nie nalicza punktów.

Wersja: JS 1.6, Eventlist 1.0.1. Joomla 1.5.8

Szukam już 2gi dzień tego, miałem nadzieje że znajdę bo po co forum zaśmiecać, ale nie mogę dojść co jest przyczyną. Pisałem na forum JomSocial i dostałem odpowiedź od pomocy technicznej:

Do you have the eventlist plugin installed/enabled under Joomla plugins?

Ale tak jak pisałem mam to zainstalowane i opublikowane.

Pozdrawiam i proszę o pomoc... stawiam DUUUŻŻŻE Piwo jak ktoś mnie olśni jak to naprawić.

Pozdrawiam
Maciek z okolic Wrocławia

---------- Post dodany 04-06-2010 o 10:27 ---------- Poprzedni post był 03-06-2010 o 10:36 ----------

Jak się okazuje to nie działa nie tylko u mnie. Sprawdzała to też osoba z Teamu JomSocial (pisałem u nich na forum).

Teraz pytanie jak to rozwiązać. Wina leży chyba po stronie JomSocial skoro ewenty są dodawane prawidłowo, a JS nie nalicza punktów. Teraz pytanie gdzie jest reguła i jej kod odpowiedzialny za to?

tlewap
04-06-2010, 12:04
Wejdź w konfigurację jomsocial, kliknij User Points, następnie daj Rule Scan.
Jomsocial wykryje różne zdarzenia, zaznacz Add event i ustaw parametry.

Powinno działać.

el_mariachi
04-06-2010, 17:57
Tak jak pisałem: rule scan zrobiłem i wykryło eventlista, i ustawilem np za dodanie wydarzenia 10 pkt (zasada opublikowana) i nie działa. Potwierdziła to też osoba z teamu JomSocial na forum JS.

PeFik
04-06-2010, 20:20
to musisz czekać aż ktoś to naprawi... chyba że sam potrafisz

el_mariachi
04-06-2010, 22:39
Znalazłem coś takiego:

http://wireless.jomsocial.com/forum/index.php?f=41&t=5178&rb_v=viewtopic&start=0

Sprawdze to i dam znać.