PDA

Zobacz pełną wersję : Załączniki do artykułów



imac
04-06-2010, 17:01
Witam,

zdawało mi się, że moje wymaganie jest proste - poszukuję cały dzień komponentu, który umożliwiłby mi dodanie dowolnego pliku do arykułu. nawet przestała być dla mnie istotna możliwość konfiguacji lokalizacj plików. po prostu szukam czegoś w stylu - przycisk "download" + statystyki po stronie admina.

przejrzałam joomla.pl i joomla etensions directory instalując moc pakietów, ale z każdym coś było nie tak - albo tworzyły rozbudowane plikownie, albo załącznik nie chciał się dodać, albo albo albo...

jeżeli znacie coś, co mogłoby spełnić moje oczekiwania, a jeszcze tego nie zainstalowałam u siebie, lub możecie mi pomóc w konfiguracji, bo może z roztargnienia coś przeoczyłam, to czekam na odpowiedzi :)

pozdrawiam, dziękuję i czekam ;)

// w wielkim roztargnieniu przeoczyłam arykuł zasugerowany pod spodem, nawet o takim samym tytule... przepraszam i spróbję najpierw się nim zasugerować...

alex51
04-06-2010, 17:08
Jeśli tylko ma byc dodawanie plików do artykułów, to nie potrzebne są żadne komponenty, wystarczy samo podlinkowanie pliku, uprzednio gdzieś wstawionego na serwerze. Skoro jednak potrzebny jest jeszcze przycisk "download" i jakieś formy statystyk, to w grę wchodzi któryś z oferowanych komponentów typowej "Plikowni", np.: docman, remository, phocadownload.