PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla Tags gdzie pobrać za darmo?



kurtzzz
06-06-2010, 15:12
Skąd można pobrać Joomla Tags?? - najlepiej za darmo. Szukam już długo i nie mogę znaleźć:( A może jest jakiś inny dobry dodatek do tagów??

PeFik
06-06-2010, 16:38
Jeśli szukasz komercyjnych dodatków aby je pobrać ze free, to pomyliłeś miejsca! Ale zakładam optymistycznie że nie.

....już widzę jak szukałeś "długo", czyli ile 4-6 minut ? Nie ośmieszaj się. ja wiem że ciepło za oknem i się nie chce szukać, ale żeby tak pisać od razu.

Przejrzyj raz jeszcze kategorię: http://extensions.joomla.org/extensions/search-a-indexing/tags-a-clouds

kurtzzz
06-06-2010, 17:26
Nie wiem czy joomla tags jest płatna czy nie, w każdym bądź razie nie widziałem jej nawet na płatnych stronach (z angielskim u mnie słabo) Widziałem już tę stronę co podesłałeś bo naprawdę nie szukałem 4-5 minut tylko o wiele dłużej. Ja potrzebuję tego konkretnego komponentu "Joomla Tags"

zwiastun
06-06-2010, 18:31
Można nie rozumieć języka angielskiego, ale podano Ci stronę, na której jest 25 rozszerzeń generujących etykiety, z czego coś około 20 bezpłatnych. Nic tylko pobrać i testować.
Jak chcesz ten konkretny, coś go wypisał, to - mówiąc niegrzecznie - sobie go znajdź! Wystarczy wpisać w Google. Żaden problem. Tyle, że jeśli chcesz za frico, to się, niestety, nie ucieszysz, szykuj funty lub inną walutę!. Phil Taylor na pewno się ucieszy! 19,99 funtów!

kurtzzz
06-06-2010, 18:34
Spoko rozumiem. Ale nie krzycz jasne??!! co ty się za boga masz?? Jeśli tak to muszę cie zasmucić, nie jesteś nim i nigdy nie będziesz bo daleko ci do niego.

zwiastun
06-06-2010, 19:14
Miejsca dla bogów i świętych krów tutaj nie ma na pewno!

kurtzzz
06-06-2010, 20:08
Że niby kto jest święta krowa co?? No śmiało.