PDA

Zobacz pełną wersję : Reklama . Panel dla klienta



karol93ts
06-06-2010, 19:47
Witam! Poszukuję coś takiego. Że jak klient wykupuje u mnie reklamę to będzie widział ile było kliknięć i ile do wygaśnięcia reklamy... Czy znacie jakiś komponent???

longmanhm
07-06-2010, 12:26
Poklepałem trochę i może chodzi ci o coś takiego
http://jafilia.webwizard.pl/
Pozdrawiam

karol93ts
07-06-2010, 12:40
mi oto chodzi jak ktoś wykupuje u mnie reklamę na stronie to widać ile jest kliknięć i ile do wygaśnięcia umowy...A to jest program partnerski.. :(

osp
01-09-2010, 13:29
Wystarczy, że twój klient zarejestruje sie w którejś ze stron ze statystykami. Np. "google analytics".
Tam będzie miał jasno wyszczególnione ile było kliknięć z twojej witryny na jego.

trzepiz
01-09-2010, 13:55
albo zainstalujesz sobie OpenX dla Joomla! (http://www.trzepizur.pl/blog/1-joomla/65-openx-i-joomla.html) i dasz uprawnienia klientowi do oglądania statystyk - a co więcej, jest możliwość generowania raportów i wysyłania na jego adres e-mail

pyziak
01-09-2010, 14:07
w 100 % popieram @trzepiz'a OpenX jest super , ma masę ustawień i kombinacji, kampanie, priorytety, zamówienia na przekliki- wyświetlenia- czas wyświetlania itp. Jest po polsku i jest Free :)


--edit--
Jak ktoś chce zobaczyć jak wygląda serwis reklam OpenX to udostępniam na 24H

oczywiście jest to konto użytkownika z okrojonymi uprawnieniami :)

Thunder1000
28-09-2010, 09:53
Naczytałem się troszkę o openx i stwierdziłem że jest super tylko napotkałem problem chyba nie do przejścia tzn.

po wgraniu plików na serwer przez FTP wpisałem moją stronę/openx i wyświetlił mi się komunikat:


Sorry, but the OpenX installer system cannot currently be started

Detected problem:

The PHP "memory_limit" value is set to less than the required minimum of 128MB, but because the built in PHP function "ini_set" has been disabled, the memory limit cannot be automatically increased.


Postanowiłem zadzwonić do dostawcy hostingu i dowiedziałem się że mam 64MB a żeby mieć 128 musiałbym wykupić o wiele droższy pakiet co nie wchodzi w grę.

Czy są jakieś inne obejścia abym mógł korzystać z tego programu bo jest sympatyczny i zależy mi na nim...

Thunder1000
02-10-2010, 14:00
Powyższe pytanie jest nie aktualne... ale dzięki za odp...:lol::podstep:


ale mam inne, a mianowicie... jakimi prawami rządzi się "prawdopodobieństwo" w openx w dziale stref ponieważ raz mam 5%, raz 100% a jak dodam jakąś nową strefę to samo się to zmienia...

Jaki ja mam wpływ na to i jak mogę je regulować?

Pozdrawiam