PDA

Zobacz pełną wersję : Brak przycisków w panelu admina



ziemko
07-06-2010, 17:11
Witam.

Postanowiłem przeportować swój serwis na Joomle. Zanim to się jednak stanie chcę przetestować CMS (choć to nie jest pierwsza moja instalacja). Mój problem polega na tym że w panelu nie widnieje żaden przycisk zatwierdzania (podobno to miejsce nazywa się toolbarem) a zamiast tego widnieje napis Button not define for type = Standard ~ = Help i podobne.

Pytanie czy da się to jakoś naprawić bo nie za bardzo widzi mi się ponowna instalacja (choć żadnej treści tam jeszcze niema).

mjmartino
07-06-2010, 17:33
Z opisu wynika że podczas wgrywania na ftp nie przegrały się wszystkie pliki tzn obrazki.
Sprawdź czy masz administrator\images jakieś obrazeczki :) powinno ich tam być 196
To na początek bym zrobił.
Pozdrawiam

alex51
07-06-2010, 18:41
Zanim podejmiesz decyzję o ponownej instalacji powinieneś sprawdzić czy masz na serwerze wszystkie potrzebne pliki do prawidłowego działania Joomla. Za toolbar po stronie zaplecza odpowiada moduł administratora mod_toolbar. Weź też pod uwagę podpowiedź @mjmartino i sprawdź obrazki.

ziemko
09-06-2010, 19:21
Obrazki sprawdzałem i są w porządku. Na dzień dzisiejszy przekopiowałem cały panel admina i coś pomogło bo mam toobar w niektórych modułach. Pozostały jeszcze pozostałe ale z tym dam sobie chyba już radę.