PDA

Zobacz pełną wersję : Nie moge zalozyc nowej sekcji artykulu



albinos
29-08-2006, 18:49
taj ajk w tytule, jak wpisuje tytul, nazwe sekcji i daje zapisz pojawia mi sie na dole ekranu po lewej stronie napis błąd na stronie javascript:submitbutton('save'); z takim zoltym wykrzyknikiem, prosze o pomoc juz 3 razy wgralem joomla na serwer odpal i to samo, nawet jak daje anuluj to jest to samo

albinos
29-08-2006, 18:55
znalazlem na forum, ale nie wiem jak szukalem ja na internet explorer6,5 i 7 nie dziala ale na operze poszlo - dziwne.
Moze admin usunac temat przepraszam

albinos
30-08-2006, 13:58
Kategorie artykulow - dalej ten sam problem jak sekcje arykulow nie dalo sie zalozyc w internet explorer to poszlo w operze a kategori artukulow nie mozna ani w tym ani w tym zalozyc, moze trzeba jakas opcje odpolowac? o co chodzi pomocy

zwiastun
30-08-2006, 15:22
O upór! Rozumiem przyzwyczajenie do tej czy innej przeglądarki. Ale nie od dziś wiadomo, że - mimo znacznej poprawy sytuacji - różne przeglądarki mają różne widzimisię.

Jeśli coś się daje zrobić w IE, daje się zrobić w FF, a nie daje w Operze, to niekoniecznie oczywiście Opera winna.

Tylko po co się męczyć, skoro bez problemu można zastosować tę, z której każdy projektant czy twórca serwisu powinien korzystać w pierwszym rzędzie - jako z podstawowej, bo najbliższej standardom i sprawiajacej namniej problemów.

Jak myślisz, czy to jest IE/Win 1024? Opera któraśtam (wczoraj pół dnia straciłem testując na Operze w wersji ciut starszej, by po zainstalowaniu najnowszej zobaczyć, że byk to nie ja, ale Opera)? A może Firefox?

albinos
31-08-2006, 09:32
O upór! Rozumiem przyzwyczajenie do tej czy innej przeglądarki. Ale nie od dziś wiadomo, że - mimo znacznej poprawy sytuacji - różne przeglądarki mają różne widzimisię.

Jeśli coś się daje zrobić w IE, daje się zrobić w FF, a nie daje w Operze, to niekoniecznie oczywiście Opera winna.

Tylko po co się męczyć, skoro bez problemu można zastosować tę, z której każdy projektant czy twórca serwisu powinien korzystać w pierwszym rzędzie - jako z podstawowej, bo najbliższej standardom i sprawiajacej namniej problemów.

Jak myślisz, czy to jest IE/Win 1024? Opera któraśtam (wczoraj pół dnia straciłem testując na Operze w wersji ciut starszej, by po zainstalowaniu najnowszej zobaczyć, że byk to nie ja, ale Opera)? A może Firefox?


Zainstalowalem Firefoxa i nadal to samo - sekcje artykulow da sie zalozyc natomiast kategori artykulow nie da sie zalozyc - POMOCY