PDA

Zobacz pełną wersję : Akeeba Backup 3.0.rc1 Spolszczenie



MrGalwen
09-06-2010, 21:05
Witam,

jestem "nowy" na tym forum (nowy nickiem ;] bo właściwie to miałem tutaj już jedno konto od dłuższego czasu, lecz nikomu nic nie pomogłem i tak sobie myślę iż należy to zmienić ;p). :)

A więc szukałem spolszczenia do Akeeba Backup 3.0.rc1, lecz nic nie znalazłem (może słabo szukałem). Nie wiem czy ktoś pracuje nad spolszczeniem do tego komponentu, więc postanowiłem go sam spolszczyć.

Tak, wiem, mogłem wykorzystać częściowo spolszczenie do JoomlaPack lecz tego nie zrobiłem. Myślę iż spolszczenie jest dobre jakościowo (niektóre frazy mogą się nie zgadzać z oryginalnym znaczeniem, ale no ja nie jestem jeszcze tak mądry ;], a to czego kompletnie nie wiedziałem jak ruszyć, zostało nieruszone - ledwie ok. 2, 3 frazy). Jeśli ktoś nad tym pracuje, może mu pomoże to spolszczenie przygotować lepszą wersję. :)

Załączam spolszczenie od strony zaplecza. Frontowa cześć nie została przetłumaczona (nie mam takiej potrzeby, chociaż jest tam 19 fraz bodajże ;]). Pliki z folderu "admin" trzeba skopiować tam gdzie się zawsze kopiuje pliki językowe administratora.

pozdrawiam, Michał

zwiastun
09-06-2010, 21:59
Podziękowalim z uśmiechem :). Na przyszłość dobrze będzie, jeśli zgłosisz wcześniej taką inicjatywę. Praca nad tłumaczeniem akeeba jest aktualnie na ukończeniu (szlifowanie). A skoro Cię pociąga taka aktywność, zapraszam do grupy przekladańców :)

palyga007
09-06-2010, 22:10
Wygląda nieźle. Chociaż dyskutowałbym z merytorycznym przekładem pewnych zwrotów :)

Ale doceniam włożony czas i pracę.

Pozdrawiam

PeFik
10-06-2010, 08:26
Duży plusik, wiadomo początki tłumacza są trudne.

PeFik
13-09-2010, 13:04
Po wprowadzeniu kilku poprawek i dołożeniu części frontowej .... całość znajdzie się lada chwila na pliki.joomla.pl

szymon189
29-01-2011, 19:31
Obecnie trwają prace nad spolszczeniem Joomla 1.6. Czy będzie można potem liczyć na spolszczenie Akeeba 3.2 (który jest obecnie w becie4)?