PDA

Zobacz pełną wersję : Hurtowe zakładanie kont w Joomla!



pekus
10-06-2010, 10:16
Witam,

szukam gotowego rozwiazania ktore umozliwi automatyczne utworzenie np. 100 kont w Joomla! w przypadku kiedy na stronie glownej nie ma linku "Zarejestruj".

Najchetniej takie cos, ze dane do rejestracji sa pobierane z pliku .txt lub .xls (Nazwa wlasna, Uzytkownik, adres e-mail, Nowe haslo, Powtorz haslo).

Ewentualnie inne wskazowki jak (automatycznie) stworzyc konta userom mile widziane.

Z gory dziekuje
A.


ps. nie wiem jak to sie stalo...nie ten dział :( prosze Administracje o przeniesnie do "Szukam dodatku do Joomla" - dziekuje

GOGOKOM
10-06-2010, 12:07
plik sql i phpmyadmin odpowiednia treść w odpowiedniej tabeli bazy danych i masz

lwrzos
05-11-2010, 14:33
Walczę z przeniesieniem użytkowników z bazy danej oscommerce
Stanąłem na tym że mam już specjalną tabele z danymi użytkowników w joomli
Pobieram wszystkich users z tablicy
Następnie za pomocą tuturialu ze strony http://docs.joomla.org/JUser
Stworzyłem funkcję która dodaje pojedynczego usera, i to działa.
Jednak kiedy pobieram wszystkich users z tablicy i chce wywołać wielokrotnie wielokrotnie tą funkcje to dodaje mi tylko ostatniego użytkownika z tabeli
Przytym wyświetlając komunikaty


WARNREG_MAIL
WARNREG_EMAIL_INUSE
WARNREG_EMAIL_INUSE
WARNREG_MAIL
WARNREG_INUSE
WARNREG_INUSE
WARNREG_INUSE
WARNREG_INUSE

Nawet gdy tablice z user są czyste, a co fajniejsze jak jeszcze raz wywołuje skrypt to dodaje mi przedostatniego użytkownika w tabeli.Czym to może być powodowane

Craft
05-11-2010, 14:54
Pewnie błędem w kodzie.
Możesz wkleić kod?

Elvaron
05-11-2010, 14:59
Witam,

szukam gotowego rozwiazania ktore umozliwi automatyczne utworzenie np. 100 kont w Joomla! w przypadku kiedy na stronie glownej nie ma linku "Zarejestruj".

Najchetniej takie cos, ze dane do rejestracji sa pobierane z pliku .txt lub .xls (Nazwa wlasna, Uzytkownik, adres e-mail, Nowe haslo, Powtorz haslo).

Ewentualnie inne wskazowki jak (automatycznie) stworzyc konta userom mile widziane.


Może jakiś komponent stąd... (http://extensions.joomla.org/extensions/migration-a-conversion/users-import-a-export)