PDA

Zobacz pełną wersję : kunena wyłączenie moderacji



emart
11-06-2010, 12:53
Witam
Mam problem z wyłączeniem moderacji dla zarejestrowanych
W ustawieniach "bezpieczeństwo" pozycja "uprawnienia czytanie/pisanie" mam zaznaczone na NIE

natomiast tematy i kategorie mam wyłączoną moderację
mimo takich ustawień nadal obok pozycji forum widać ikonkę i informacji że forum jest moderowane. Rozumiem że to dotyczy niezarejestrowanych, rzecz w tym że zarejestrowani też widzą ikonkę a każdy ich post musi być moderowany przez admina.
Zmieniałam w ustawieniach w "uprawnienia czytanie/pisanie" zaznaczyłam na "TAK" nadal widać ikonki moderacji,
tutaj link do forum (http://www.gorasiewierska.pl/index.php?option=com_kunena&Itemid=90)

pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc

alex51
11-06-2010, 13:00
Czy w zakładce ustawień Kuneny - Użytkownicy nie masz przypadkiem zaznaczonych osób moderujących poszczególne kategorie forum?

emart
11-06-2010, 13:08
Czy w zakładce ustawień Kuneny - Użytkownicy nie masz przypadkiem zaznaczonych osób moderujących poszczególne kategorie forum?
tylko admin jest moderatorem, a na liście obok kategorii i forów wyłączona jest moderacja

alex51
11-06-2010, 13:31
Aby pozbyć się tej ikonki i napisu zaznacz opcję w Tematy i Kategorie => Przegląd postów na Nie.

emart
11-06-2010, 13:41
Aby pozbyć się tej ikonki i napisu zaznacz opcję w Tematy i Kategorie => Przegląd postów na Nie.

wielkie dzięki, przyznam że w ogóle nie brałam tego pod uwagę, bo dla mnie przegląd postów oznacza dostęp
to tylko takie moje myślenie :hmm:

jeszcze raz wielkie dzięki
pozdrawiam