PDA

Zobacz pełną wersję : Miniaturka, obok niej krótki opis, link do pełnego...tak jak na ebook.pl



tomekregister
12-06-2010, 09:55
Witam!
Szukam komponentu, dzięki któremu można by było stworzyć taką stronę jak, np. ebook.pl (http://ebook.pl).
Chodzi mi o możliwość wstawienia miniaturki, obok niej tytułu i krótkiego opisu, linku do pełnego opisu, linku do pobrania itp. - efekt taki jak na stronie głównej ebook.pl

Jak zrobić coś takiego? Jestem początkujący, zainstalowałem Joomla 1.5 i co dalej, aby zrobić taką stronę jak ebook.pl??? Czy istnieje jakiś komponent, moduł, dodatek??? Proszę o pomoc!

tomekregister
19-06-2010, 19:43
Co jest z Wami? Dlaczego nikt nie odpowiada na temat? Jest taki moduł, komponent czy nie? ODPOWIEDZCIE PILNEEEEE!!! PROSZĘ...

alex51
19-06-2010, 19:50
Z nami wszystko w porządku, ale na jakiej podstawie sądzisz, że istnieje obowiązek odpowiadania na takie posty? Generalną zasadą jest wcześniejsze przeszukanie naszego forum przed postawieniem problemu. Podpowiem tylko żebyś zwrócił uwagę np. na Sobi2.

tomekregister
20-06-2010, 10:19
Nic z tego nie rozumiem. Samouczków żadnych znaleźć nie mogę, chyba sobie daruję tą Joomle. Dzięki za pomoc:zagubiony: