PDA

Zobacz pełną wersję : RocketTheme - kolejność ładowania.



MarcinUser
13-06-2010, 21:34
Witam, korzystam ze stylu rockettheme, czyli kolumny z modułami po bokach i środek przeznaczony na artykuły, newsy itp. Problem polega na tym, że przy pierwszym ładowaniu strony najpierw ładują się boki a na końcu sam środki. A gdy coś się długo wczytuje, np. obrazek w module po prawej stronie, to cała reszta czeka z ładowaniem. Czy jest jakaś możliwość, żeby najpierw ładowała się cała strona, treść a dopiero na samym końcu wszystkie bannery, buttony itd?

Dylek
13-06-2010, 23:21
A moze Rocketa zapytasz?

MarcinUser
13-06-2010, 23:23
Mam rozumieć, że to rodzaj jakiegoś sakrazmu? :P

moje
13-06-2010, 23:29
Nie, twórca/autor najlepiej zna swoje dzieło.

MarcinUser
13-06-2010, 23:34
Tak, ale szanse, że uzyskam odpowiedź nie są wysokie. W temacie piszę o RocketTheme, bo od początku z niego korzystam, a problem może pojawia się na innych stylach.

Robster
13-06-2010, 23:35
Jeśli ich nie zapytasz, to się nie dowiesz.
I dlaczego uważasz, że nie otrzymasz odpowiedzi?

moje
13-06-2010, 23:49
A co do problemu z innym szablonami, to można to sprawdzić, poprzez ustawienie chwilowo innego szablonu.

MarcinUser
14-06-2010, 00:21
To tak na prawdę, trudno podzielić się swoimi spostrzeżeniami odnośnie ładowania? Nic tylko typu "zwróć się o pomoc gdzie indziej (Rocket)," , "sam sobie sprawdź" itp. Może chociaż poudawajmy, że jesteśmy na forum dyskusyjnym, na którym można znaleźć sensowne informacje? :hmm:

Robster
14-06-2010, 00:41
My po prostu uważamy, że najkompetentniejszej odpowiedzi udzielą Ci twórcy szablonu. Po to płacisz za członkostwo by nie pytać się ludzi po forach, dlaczego szablon działa/nie działa w ten a nie inny sposób i otrzymywać odpowiedzi, które w 90% są tylko domysłami.
Zapytaj RT i podziel się udzieloną przez nich odpowiedzią, może i my się czegoś nauczymy.

moje
14-06-2010, 00:47
Skoro kupiłeś/pobrałeś darmowy szablon od Roketów, to masz dostęp do ich forum pomocy, a jak nie kupiłeś (płatnego) szablonu, to się nawet nie będe wypowiadał i Tobie radze nie kontynuować tematu.
Najlepiej jest pytać autora, nie każdy musi się znać na wszystkim, zwłaszcza na płatnych rozszerzeniach Joomla czyjegoś autorstwa.

Kto za Ciebie ma wykonać w/w przeze mnie test skoro, to Ty jesteś właścicielem/opiekunem serwisu i Ty masz do niego dostęp?
Masz wyraźnie napisane co masz zrobić w tym teście, który polega na ustawieniu innego szablonu jako domyślny (2 kliknięcia myszką) i odświeżenia strony (1 kliknięcie myszką lub na klawiaturze)- normalnie cięższa praca niż dniówka w kamieniołomach (przekolorowane i wyolbrzymione celowo).

Na forum pomagają ludzie za darmo, poświęcając swój czas.
Tak się składa, że nikt nie musi nabywać szablonu od Roketów, płacą za swoich, nikt nie musi analizować kodu, szukać przyczyny.
Forum działa z dobrej woli, więc to uszanuj.

Podane Ci zostały najlepsze rozwiązania, która przyniosą najlepsze rezultaty, ale jeśli Ty sam nie chcesz tego wykonać, to nikt tego za Ciebie nie zrobi.