PDA

Zobacz pełną wersję : mod_virtuemart_search, wyszukiwanie po typach



tom3cz3k
14-06-2010, 12:02
Witam,
na wstępie chciałbym zaznaczyć, że jestem początkujący i mało obeznany w joomli.

Tworzę właśnie wyszukiwanie w sklepie virtuemart (w headerze mam zwyczajny input), a po lewej stronie chciałbym stworzyć coś na wzór wyszukiwania wg parametrów (wyszukiwanie zaawansowane). Problem jest w tym, że chciałbym, by to wyszukiwanie było wyświetlone cały czas, a nie tylko po kliknięciu w link.

Stworzyłem typ produktu, który ma jakieś atrybuty i teraz chce zrobić formularz, który posiada 3 selecty z wartościami atrybutów (generowane dynamicznie).

Typ produktu: produkt
Parametry tego produktu:
Silnik -> Benzynowy, Diesla
Paliwo-> Ropa, Benzyna, LPG, Benzyna+LPG
Cylindry-> 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12

Próbowałem edytować plik '/modules/mod_virtuemart_search/mod_virtuemart_search.php' przekopiowując do niego zawartość pliku '/administrator/components/com_virtuemart/html/shop.parameter_search_form.php', ale pojawił się problem!


Call to a member function query() on a non-object in /www/modules/mod_virtuemart_search/mod_virtuemart_search.php on line 24

Dodam, że jak wejdę w standardową stronę "Wyszukiwanie wg parametrów" pojawia się wszystko to czego potrzebuję. Chodzi o to, by było to widoczne cały czas na stronie głównej sklepu.

Mam nadzieję, że nie zakręciłem tego za bardzo. Mógłby mi ktoś podrzuć pomysł na rozwiązanie mojego problemu?
Pozdrawiam