PDA

Zobacz pełną wersję : POTRZEBNY DODATEK



jarekzabrodzie
14-06-2010, 19:17
Szukam dodatku do joomli, który będzie pomagał mi w dodawaniu informacji na stronie.
Dodatek ma zrobić:
ja podaje kilka kategorii np. typ, rozmiar, cena, data, dodania, sklep - te przykładowe dane dodatek zapamiętuje. Teraz ja uruchamiam dodatek i od razu wpisuje informacji do powyższych kategorii bez ponownego ich wpisywania) a jeśli dana kategoria nie jest potrzebna to sie nie wyświetli.

Potrzebne mi jest coś w typie jak proces dodawania telefonów na stronie mgsm.pl. Tam admin wybiera kategorie na standard gsm i wpisuje dane a dla niektórych kategorii może wybrać tylko tak nie np jak w kategorii GPS.

np.

rzecz a
typ 1
rozmiar 10 cm
cena 120 zł
data 12.12.2001
dodanie 21.12.2010

moje
14-06-2010, 19:28
To albo musisz stworzyć takie rozszerzenie (i to komponent, a nie dodatek - różnica nazw nie jest bezpodstawna).
Albo przygotować sobie szablony, jeśli do umieszczania treści w artykule, to tworzysz ile tylko potrzebujesz szablonów, które są nieopublikowanymi artykułami, po czym jak potrzebujesz użyć szablonu, to kopiujesz go, edytujesz, dodając treść, zmieniając tytuł i publikując.

jarekzabrodzie
14-06-2010, 19:44
Dzięki za pomoc tylko czy te szablony można zrobić w samej joomli czy należny ściągnąć jakiś moduł jeśli tak to jaki.

---------- Post dodany o 17:44 ---------- Poprzedni post był o 17:43 ----------

sory chodzi o komponent a nie moduł.

PeFik
14-06-2010, 20:03
Chodzi ci zatem o komponent po części ogłoszeniowy.

pytania kluczowe:
darmowy czy płatny?
spolszczony czy bez spolszczenia?

moje
14-06-2010, 20:07
Szablony, o których pisze wyżej, to nic innego jak nieopublikowane artykuły, które tworzysz sam.

Dalej nie napisałeś, co to za treść, czego używasz do dodawania nowej treści, jaki to komponent?