PDA

Zobacz pełną wersję : Kunena podgląd postu.



fugas
15-06-2010, 09:30
Mam problem z Kunena. Po napisaniu postu i włączeniu podglądu nic się nie dzieje tylko ładuje się biała strona.

Natomiast jeśli zrobię wyślij to jest wszystko dobrze. Wiem że wielu użytkowników straciło treść przez niedziałający podgląd.

Joomla 1.5.15
Kunena 1.5.11

pyziak
15-06-2010, 10:56
Witam.
Na sam początek proponuje aktualizację oprogramowania
Joomla na 1.5.18
Kunena na 1.6.0a
i zobaczyć czy problem pojawia się nadal

fugas
15-06-2010, 11:26
Czekam na Joomle 1.6. A co do problemu to u innych działa w takich konfiguracjach.

Myślałem że ktoś miał już taki problem.

pyziak
15-06-2010, 11:30
No ja też czekam na J 1.6 co nie znaczy że nie robię aktualizacji, ponadto jestem świadomy że sobie jeszcz trochę poczekam, bo ile sama joomla może pojawić się za parę miesięcy to na dodatki jakich używam będę musiał jeszcze poczekać zanim będą pod 1.6

henrykdr
19-10-2010, 18:40
U mnie wystąpił ten sam problem. Podejrzewam, ze po aktualizacji z 1.5.20 na 1.5.21. Aktualizacja na Kunena 1.6 wykonana na instalacji testowej to po prostu katastrofa. Nie dość, że następuje znaczne zwolnienie, to na dodatek występuje znany problem z BBCode. Oczekiwane rozwiązanie z podglądem w ogóle nie nastąpiło. Przycisk "Podgląd" w ogóle się nie pojawia. :) Aktywacja bądź deaktywacja Mootools Upgrade nie daje pożądanego efektu Jak do tej pory rozwiązania nie znalazłem.
Czekanie na Joomla 1.6 jest czymś dla optymistów. Ile to lat trwało, zanim pojawiły się aktualizacje rozszerzeń 1.5 native? :)

fugas
19-10-2010, 22:51
JA dałem sobie z tym spokój i zainstalowałem Kunene 1.6 a tam to wogóle nic nie ma tylko sam tekst, uśmieszki wstawia się ręcznie, nie pokazuje mi żadnych narzędzi do formatu tekstu, nie można dać linków lub wstawić filmu.
Normalnie goło i wesoło. Jestem załamany.

Chętnie bym, zmienił na Agorę ale za dużo mam postów.

Chyba że da się je przenieść? Jest taka możliwość?

rosciak
19-10-2010, 23:35
Agora ma wbudowany konwerter z Kuneny. Na pewno działa z Fireboard i Kunena 1.5. Sam sprawdzałem.

michal11
20-11-2010, 10:15
potwierdzam, u mnie też biała strona przy podglądzie :-(.
Zainstalowałem klika wersji kunena, ale nic to nie pomogło.

---------- Post dodany o 10:15 ---------- Poprzedni post był o 09:22 ----------


JA dałem sobie z tym spokój

Zmień w tłumaczeniu Pl napisy:
"Podgląd" na "" (bez tekstu) o raz opis na np. opcja chwilowo niedostępna. Użytkownicy nie będą używać przycisku i tracić wpisów...
mam nadzieje że to rozwiązanie tymczasowe :-)