PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam pomocy za pieniądze :)



hedonika
15-06-2010, 10:27
Witam,
muszę zrobić dwie strony internetowe dla marketingowego wsparcia swoich pomysłów na życie ;)

ponieważ pomysły te będę wcielać dopiero od przyszłego roku, więc na razie nie jestem milionerem i nie stać mnie na webmastera, który zrobi te strony za mnie.

jestem w trakcie tworzenia moich stron w joomli, niestety co chwila borykam się z jakimiś problemami, które udaje mi się co prawda pokonywać, ale kosztem dużej ilości czasu spędzonego w necie, którego jako osoba pracująca plus żona plus matka, nie posiadam w nadmiernych ilościach.

stąd pomysł, żeby znaleźć kogoś do współpracy, kto zna się na joomli i będzie mógł udzielić mi wsparcia w zamian za kasę.

wyobrażam sobie to tak, że każdorazowo kiedy pojawi się problem, będę mogła skontaktować się z tą osobą i przedstawić jej sprawę, w zamian usłyszę propozycję stawki za rozwiązanie tego konkretnego problemu a po jego rozwiązaniu przeleję kaskę na konto.

jeśli ktoś dobrze opanował joomlę (zwłaszcza kwestie udostępniania plików na serwerach hostingowych i problemów z publikacją elementów strony w necie) i jest zainteresowany taką formą współpracy, proszę o kontakt : bindi@interia.pl

zwiastun
15-06-2010, 16:13
I pierwszy i drugi problem nie należą do najtrudniejszych, zawsze możesz pytać na forum (choć te dwie to akurat kwestie, na które odpowiedzią będzie zwykle, że to już było :) ). Ale próbuj.

hedonika
15-06-2010, 19:47
rozumiem, ale po 2 tygodniach spędzonych w necie na wyszukiwaniu przeróżnych odpowiedzi stwierdzam, że czas i rodzina są mi droższe pieniędzy :)

Jdwind
15-06-2010, 21:25
Ale Zwiastun Ci powiedział dobrze - napisz z czym masz problem i z pewnością dostaniesz odpowiedzi (jeżeli pytania będą konkretne na pewno nie po dwóch tygodniach). No i podawaj linki do strony, będzie łatwiej coś doradzić.

hedonika
24-06-2010, 15:55
Dzięki, znalazłam już mentora :)
a z pomocy tutejszej pewnie też będzie mi się zdarzało skorzystać :)

wobec tego temat nieaktualny :)