PDA

Zobacz pełną wersję : Dziwny problem, gdzie szukać przyczyny?



PiECIA
16-06-2010, 11:10
Witam
Mam problem z Joomla 1.0.13. Może nie tyle z samą joomla, co z jednym z jej elementów a mianowicie zakładką "Parametry" występująca w edycji artykułu. Zniknął standardowy wybór poszczególnych wartości poszczególnych parametrów, został on zastąpiony listą tych parametrów w formie tekstowej. Wyglada to tak:
2684

A powinno tak:
2685

Proszę mi wybaczyć jeżeli wybrałem złe forum dla mojego problemu, jest to mój pierwszy post, sprawa pilna i przyznaje, że nie zaznajomiłem sie z Forum. Nie omieszkam jak najszybciej to nadrobić:)

zwiastun
16-06-2010, 12:27
Proszę przeszukać forum - klucz: domit_lite_parser

PiECIA
16-06-2010, 13:06
Dzieki za szybka odpowiedź, w katalogu /includes/domit miałem domit_lite_parser.php i domit_lite_parser_org.php. Nie wiedząc który jest plikiem zhackowanym plik domit_lite_parser.php zastąpiłem tym z _org w nazwie. Oto efekt poniżej:2686
Można jakąś podpowiedź, czy dobry plik podmieniłem?

zwiastun
16-06-2010, 14:38
Bardzo proszę odszukać informacji na forum na ten temat. To jest historia sprzed kilku lat. Opisana. Jak przecież widać z obrazka, efektu nie ma.

PiECIA
16-06-2010, 15:48
Ależ odszukałem, ba, nawet znalazłem drugą wersję pliku z dopisanym do nazwy _org. I byla to jedyna inna wersja pliku domit_lite_parser.php. Jak w moim poprzednim poście można przeczytać, zamiana nic nie dała.
No nic, przynajmniej zostałem nakierowany na "dobry tor" choć przyznam, że nie mam bladego co dalej z tym fantem począć. Pliki odzyskane z kopi strony daja ten sam efekt co zamiana z "_org" Podmiana z czystej instalki też na niewiele się zdała... Mimo wszystko pozdrawiam serdecznie i dzięki za próbę pomocy.

EDIT: Problem rozwiązany, stary parser został zastąpiony tym z Joomla 1.0.15.