PDA

Zobacz pełną wersję : Zgłaszanie błędów na stronie (dodatek lub moduł)



czerwinek
16-06-2010, 15:05
Witam serdecznie.

Może ktoś polecić dodatek lub moduł, który np. pod artykułem wyświetlał będzie ikonkę z możliwością zgłoszenia błędu.
Przykładowo mam serwis z filmami, jeżeli dany film nie działa z jakiegoś powodu to użytkownik może zgłosić poprzez kliknięcie w daną ikonkę, że ten film nie działa lub ewentualnie, że jest jakiś problem z tym filmem.

Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam

alex51
16-06-2010, 15:12
Można używać do tego celu systemu komentarzy, np. komponent Jcomment. Wprawdzie nie byłoby to klikniecie w ikonkę, tylko napisanie kilku słów, ale rezultat byłby podobny.

czerwinek
16-06-2010, 21:32
Dzięki za zainteresowanie tematem. Akurat korzystam z komponentu K2 i jak nie znajdę żadnego dodatku lub modułu to będę musiał tak zrobić tak jak piszesz alex51 już wcześniej tak sobie myślałem aby w ten sposób to zrobić.
Ale może ktoś zna konkretny moduł lub dodatek.

Widziałem również sugestie aby zrobić link do formularza kontaktowego ale lepiej by było jeżeli ktoś jest w danym artykule to automatycznie w treści zgłoszenia wklejał by się link tej strony. W ten sposób byłoby to bardzo proste dla użytkownika.

Pozdrawiam

zwiastun
16-06-2010, 21:50
Komponent WYślij wiadomośc (JE Submit, WD Submit)

czerwinek
16-06-2010, 23:07
Dzięki za wskazówki ale komponeent WD Submit można użyć dla zwykłych artykułów, ja natomiast wszystkie artykuły wrzucam z komponentu K2. Ten drugi komponent to nie powinien się nazywać JA Submit? Bo napisałeś JE Submit. Ściągnąłem ten komponent pliki.joomla niestety nie mogę sprawdzić tego komponentu gdyż instalator krzyczy, że brak pliku xml lub może pakiet być podwójnie skompresowany. Jednak pakiet nie jest podwójnie skompresowany, a plik xml istnieje więc nie wiem dlaczego nie mogę zainstalować tego komponentu i przetestować.

zwiastun
16-06-2010, 23:59
Ale ja napisałem dobrze JE Submit :) z www.joomlaextensions.co.in. Podobnie jak WD Submit służy do przesyłania wiadomości, artykułów, sugestii - co chcesz.