PDA

Zobacz pełną wersję : Brak możliwości wylogowania



bagburga
16-06-2010, 17:14
Witam,
Sygnalizuję konkretny problem z najnowszą wersją joomla 1.5 PL.Najnowszą wersję joomla pobrałem z oficjalnej polskiej strony.Instalacja przebiegła bezproblemowo.Zabrałem się za tworzenie strony- z tym również nie było problemów.Kiedy skończyłem na dziś postanowiłem sprawdzić jak to wygląda od strony użytkownika.Zalogowałem się jako admin(Więc nie wiem również czy można się w ogóle rejestrować/logować jako zwykły użytkownik,ale do tego wrócę w innym poście jeśli będzie taka potrzeba).Wszystko działa,artykuły i linki do nich,sonda,opcja szukaj itd.Wszystko co jest dodane na stronie działa bez zarzutu.
Problem pojawił się kiedy chciałem wylogować się ze strony.
Dokładny opis problemu:
Kiedy klikam przycisk wyloguj nic się nie dzieje i dalej jestem zalogowany.Próbowałem tego wielokrotnie i po prostu nie działa.Nie ma żadnych komunikatów o błędach.
Koniec opisu problemu.
Hosting mam na 000webhosting.
Apache ver.2.2.13 (Unix)PHP version5.2.*MySQL ver.5.0.81-communityActivated On2010-06-14 17:26StatusActive
Link do strony z problemem:
www.enemydown.netau.net (http://www.enemydown.netau.net)

Dodam,że nie znalazłem czegoś podobnego w opcji szukaj na tym ani na innych forach.
Liczę na jakąś podpowiedź od dobrej duszy.
Pozdrawam!

sylwekb
16-06-2010, 17:28
Na jakim szablonie występuje ten problem? Spróbuj z różnymi szablonami czy wszędzie będzie ten sam problem, sprawdzałem u mnie i logowanie oraz wylogowywanie działa.

bagburga
16-06-2010, 22:43
u mnie na żadnym szablonie nie działa.Nie wiem dlaczego-dokładnie tak jak mówię na koncie admina.Zalogowałem się i nie mogę się wylogować,ale rozumiem,że pan się zrejestrował zalogował i wylogował bez problemu?To pół kamienia spadło mi z serca.
Dodam,że kolejny znajomy przy rejestracji otrzymał taki komunikat :
: * Domain is invalid (can only contain numbers 0..9, letters a..z, hyphen ("-") and dot (".") symbols) please choose another

mimo ze nik mial pieklo12 a haslo pieklo20 i ie uzywal "-" ani "."
-.-
Jeśli ktoś byłby łaskaw odpowiedźieć byłbym wdzięczny.

---------- Post dodany o 20:43 ---------- Poprzedni post był o 16:30 ----------

szkoda,że teraz w poważnej sprawie szanowny pan zwiastun nie chce się wykazać ;(

sylwekb
16-06-2010, 23:19
Hej potestowałem stronkę i jednak niestety masz problem z hostingiem, gdy kliknę w Załóż swoje konto!http://www.enemydown.netau.net/component/user/register pojawia się strona błędu http://err.000webhost.com/pewnie jakaś specyfika konfiguracji hostingu nie odpowiada jednak Joomli. Nie wszystkie hostingi sprzyjają jej instalacji, jest problem szczególnie z tymi darmowymi lub bardzo tanimi hostingami. Jak instalowałeś czy jakieś parametry nie były na czerwono w instalatorze?Popatrz jeszcze jedno czy w pliku configuration.php masz prawidłowo ustawione ścieżki?

---------- Post dodany o 23:19 ---------- Poprzedni post był o 22:50 ----------

Już chyba wszystko działa, wylogowuje się, założyłem konto

alex51
17-06-2010, 07:00
Procedura rejestracji, logowania i wylogowania działa bez zastrzeżeń. Przetestowałem to, tworząc konto test01 (które możesz już usunąć). Samodzielne testowanie poprawności logowania powinieneś zaczynać od utworzenia nowego konta z uprawnieniami zwykłego użytkownika. Możliwe, że logując się od frontu byłeś też zalogowany w zapleczu i to mogło być przyczyna kłopotów, choć normalnie nie powinno tak być. Najczęściej tego typu problemy wynikają z wadliwie działającego hostingu. Poprawnie zainstalowana Joomla! gwarantuje bezproblemowe rejestrowanie i logowanie. Dla wyeliminowania tego typu podejrzeń najlepszym sposobem jest postawienie identycznej witryny w środowisku lokalnym za pomocą movAMP'a. Wtedy będziesz mieć pewność czy kłopoty tego typu są wynikiem niewłaściwej instalacji Joomla czy też słabego hostingu. W przypadku bezpłatnej oferty hostingowej nie powinno się bezkrytycznie wierzyć we wszystko, co jest tam obiecywane. :)
PS.
Imienne "wywoływanie do tablicy" osób, które chciałbyś zmotywować do zajęcia się Twoim problemem może przynosić skutki odmienne od oczekiwanych.