PDA

Zobacz pełną wersję : Podwójne logowanie do zaplecza



lesnica-wroclaw
17-06-2010, 18:33
Witam
Mam taki problem że muszę 2 razy logować się do panelu admin. żeby móc coś robić. Jak raz wpiszę login i hasło to strona po prostu się odświeża:obojetny: i muszę jeszcze raz wtedy przenosi mnie do panelu kontrolnego i mogę robić wszystko. Ale gdy wpiszę raz login i hasło - strona odświeży się- i nacisnę np. "wstecz", to przenosi mnie do panelu kontrolnego i wszystko jest ok do czasu gdy chcę zatwierdzić jakieś zmiany np. w artykułach, to znowu muszę się zalogować.
Widziałem podobne problemy u innych ale oni w ogóle nie mogli się zalogować, a ja mogę tylko mam małe utrudnienie i zaczyna mnie to trochę irytować:blink:.
Możecie coś poradzić ?

Dziękuje i pozdrawiam
Tomek

marcinrozewicz
21-06-2010, 04:43
1.Jaki masz czas trwania sesji ustawiony ?
2.To "podwójne logowanie" to prawdopodobnie wynika z ustawień przegladarki (wypróbuj na innych).
3.Czy przypadkiem nie piszesz artukułow wtedy kiedy ktoś inny jest również zalogowany na to samo konto ?

lukasz86
21-06-2010, 23:26
czy przeglądarka akceptuje cookie ?

lesnica-wroclaw
27-06-2010, 12:30
ok problem z głowy z reinstalowałem firefoxa (nie aktualizacja) i wszystko chodzi nawet inne rzeczy też się naprawiły :)

lesnica-wroclaw
05-07-2010, 09:22
ok problem z głowy z reinstalowałem firefoxa (nie aktualizacja) i wszystko chodzi nawet inne rzeczy też się naprawiły :)

Nie wiem jakim cudem, ale niestety problem powrócił :(

Bazyl
05-07-2010, 09:47
Jak wpisujesz adres z www i bez jest tak samo?

lesnica-wroclaw
12-07-2010, 17:13
jak wpisuje z www to wystarczy raz się zalogować i przeskakuje do panelu adm.. A jak bez to 2 razy muszę

Bazyl
12-07-2010, 17:19
Ustaw przekierowanie na www w .htaccess i po sprawie ;)

//
Nie... Przekierowanie już masz.
Wyczyść historię przeglądarki, ulubione i zapisz stronkę z www