PDA

Zobacz pełną wersję : JoomSlide



Mary$
18-06-2010, 06:19
Witam,
mam takie pytanko: czemu JoomSlide na moim szablonie działa? Dokładnie jest tak -> mój szablon nie wstawił js, więc wstawiłem go ręcznie, ale teraz natomiast nie ma css i jest wyświetlana lista menu co mam zmienić w swoim szablonie bo w innych działa a nie mam pojęcia co jest źle i tak ze wszystkimi dodatkami na lightbox' a i tak samo się dzieje z Phoca Gallery
Z góry dzięki wszystkim za pomoc.

alex51
18-06-2010, 07:01
Gdybyś był łaskaw podać więcej szczegółów - nazwa szablonu, adres strony, oraz wyjaśnił co znaczy "mój szablon nie wstawił js, więc wstawiłem go ręcznie", to była by szansa na spróbowanie udzielenia Ci pomocy.

Mary$
18-06-2010, 07:13
www.biuropb.nazwa.pl/bajka
To może od początku.
Zainstalowałem wyżej wymieniony dodatek. Pomniejszył mi zdjęcia i je olinkował, ale wyświetlał je w nowy oknie a nie w stylu lightbox. W innym szablonie np. ja_purity byo wszystko okej, więc porównałem kody. Okazało się, że w moim index.php nie wstawia js ani css do tego dodatku, tak więc wkleiłem js do swojego index.php i próbowałem tego samego z css. Teraz okej zdjęcia się wyświetlają tak jak miało być, ale jest problem z przewijaniem tych zdjęć.

alex51
18-06-2010, 07:31
Czy na pewno masz włączony pokaz slajdów i kontrolki?

Mary$
18-06-2010, 07:39
no jak działało mi na innym szablonie to mam, po prostu mi nie działa na moim szablonie :/

qwerty_1509
27-06-2010, 23:42
też*miałem ten problem i znalazłem rozwiązanie.
Do nagłówka szablonu należy dodać:
<jdoc:include type="head" />
Zapis ten umożliwia Joomli dodawanie swoich linków do nagłówka.

Jdwind
28-06-2010, 00:30
A tak z innej bajki - co znaczy Atmofosfer (http://www.biuropb.nazwa.pl/bajka/images/stories/bajka_roz.jpg)?

Mary$
28-06-2010, 06:41
oj tam literówka, zdarza się ;p