PDA

Zobacz pełną wersję : Usunięcie nagłowka z podstron



xploid
19-06-2010, 18:01
Witam,
Przeszukałem forum i dalej nie moge znaleźć odpowiedzi. chodzi mi o to że stworzyłem szablon w artisteer. wrzuciłem to w joomle. problem moj polega na tym że nie chce mieć na podstronach nagłowka (głownej jakby grafiki) sam nawigator tylko i pod spodem tekst. niestety strona jeszcze nie jest umieszczona także nie mam jak pokazac tego na żywym przykładzie. prosze i podpowiedz jak moge to zrobić czy musze cos w kodzie zmienic czy może dałoby rade to zmienic z pozyzji panelu adminstratora.
z góry dzieki za pomoc

Robster
19-06-2010, 18:08
Musisz zmienić w kodzie. To oczywiście czysty strzał, bo bez strony to najwyżej z fusów można powróżyć.

Winnetou
19-06-2010, 20:53
Przeedytuj szablon jeszcze raz w Artisteerze, tam jest opcja wykonania szablonu bez grafiki topu.

xploid
19-06-2010, 22:34
tak wiem o tym. tylko na glownej stronie naglowek ma byc. ja mowie o podstronach. jezeli w artisterze wybiore bez naglowka to w ogole nigdzie go miec nie bede.

Winnetou
20-06-2010, 13:33
To zrób dwa szablony, jeden z nagłówkiem a drugi bez nagłówka. Zainstaluj oba i w ustawieniach określisz jeden szablon tylko na główną a drugi na pozostałe podstrony.

xploid
23-06-2010, 19:17
wielki dzięki winnetou smiga i to rewelacyjnie. w ogole nie zauważyłem tej funkcji ;)