PDA

Zobacz pełną wersję : lista użytkowników w Community Builder nie waliduje się.



wafcio
19-06-2010, 22:26
Muszę dostosować stronę tak aby przechodziła testy walidacyjne w3c, zarówno xhtml jak i css. I niestety lista użytkowników w CB nie przechodzi walidacji css. Zwraca mi coś takiego:

Value Error : cursor (http://www.w3.org/TR/CSS21/ui.html#propdef-cursor) hand is not a cursor value : hand handco oznacza, że cursor:hand jest niedozwolone, natomiast w cb jest to zastosowane.

Linijka:

<tr class="sectiontableentry1" style="cursor:hand;cursor:pointer;" id="cbU0"> w wynikowym kodzie powoduje zapewne błąd, ale pewien nie jestem. Przeszukałem już mnóstwo kodu w tym komponencie, ale nie mogę znaleźć miejsca gdzie to muszę poprawić.

Jola
20-06-2010, 00:23
Witam,
bardzo pomocna jest jakaś "szukajka" i Joomla zainstalowana lokalnie.
Plik comprofiler.html.php - 4 wystąpienia,
plugin/templates/default/default.php ($style = "style=\"cursor:hand;cursor:pointer;\"";)

wafcio
20-06-2010, 06:26
wielkie dzięki, bardzo pomogłeś.

Nie wpadłem na to, żeby listy użytkowników szukać w folderze z wtyczkami.

zwiastun
20-06-2010, 10:58
Mógłbyś przynajmniej przeczytać, kto Ci odpowiada!

wafcio
20-06-2010, 12:52
całkowicie wiem kto mi odpowiedział.

Ale ten Community Builder jest niezgodny ze specyfikacją xhtml 1.0. To może pociągnę dalej ten temat, bo nie chce zaśmieciać forum nowym tematem.

Chodzi o atrybuty mosLabel, który używane są w Community Builderze przy polach input (m.in. rejestracja). Specyfikacja xhtml 1.0 nei przewiduje atrybutu mosLabel, jak to naprawić, aby było zgodne z xhtml 1.0 ?