PDA

Zobacz pełną wersję : Stylizacja Ja Teline III



Homini
20-06-2010, 13:35
Witam. Jestem laikiem odnośnie formatowania szablonów. Zwracam się do was, abyście pomogli mi zreformować minimalnie wygląd szablonu Ja Teline III.

http://www.bestofjoomla.com/component/option,com_bestoftemplate/task,detail/Itemid,46/id,2748/

Chciałbym zrobić większe logo Z WYMIARAMI około 350x150, a pierwotnie jest 260x62.

W jakim pliku to zmienić? Jeśli chcecie mieć wgląd do plików, to proszę oto link do plików:
<<link usunięty>>

Dziękuję

a_m
20-06-2010, 17:45
Widzę, że tradycje zbójnickie ciągle żywe; zabrałeś bogatym, bo robisz serwis dla biednych?

mjmartino
20-06-2010, 18:34
Widzę, że tradycje zbójnickie ciągle żywe; zabrałeś bogatym, bo robisz serwis dla biednych?
A skąd wiesz że nie kupił i po prostu się nie dzieli szablonem ;D

a_m
20-06-2010, 18:37
a skąd wiesz, że licencja pozwala na dzielenie się szablonem?

mjmartino
20-06-2010, 19:00
a skąd wiesz, że licencja pozwala na dzielenie się szablonem?

Nie wiem może kupił na własność :P

alex51
20-06-2010, 19:06
Można podyskutować sobie na temat warunków licencji, ale podany link do komercyjnego szablonu powinien być czym prędzej usunięty przez moderatora tej kategorii naszego forum, by nikt nie zarzucił nam rozpowszechniania niezgodnego z prawem.
Myślę, że @KYCu za chwilę to zauważy i zadziała jak trzeba. :D

a_m
20-06-2010, 19:15
@mjmartino, jeśli uważasz, że to dobry temat do przekomarzania - zrób jakiś równie dobry/ może trochę gorszy szablon i udostępniaj za darmo albo za 50 pln; z listą zainteresowanych firm/instytucji nie będzie problemu

KYCu
20-06-2010, 19:36
@Homini, łamiesz regulamin forum i licencję szablonu. Jeśli nie umiesz sobie z nim poradzić to zleć to komuś. Jeśli stać Cie było na kupno tego szablonu, stać Cie także na zlecenie.

Podaj link do strony i opisz problem zgodnie z regulaminem forum bo inaczej wątek leci do kosza.

#edit

druga opcja - napisać do supportu http://www.joomlart.com/member/contact.php