PDA

Zobacz pełną wersję : [VirtueMart] Pola formularzy użytkownika - wysyłka



Silvan
28-06-2010, 10:41
Witam.

Od kilku dni męczę pola formularzy użytkownika w sklepie Virtuemart (Joomla 1.5.15, Virtuemart 1.1.4).
Problem jest następujący:

Chciałbym, aby podczas tworzenia zamówienia pojawiały się dodatkowe pola, takie jak "Data dostawy", "Godzina dostawy".
Dodając pola do "pól formularzy użytkownika" i ustawiając je jako "w formularzu wysyłkowym", nie pojawiają się one w ogóle.

Czy jest jakieś miejsce, gdzie "włącza" się formularz wysyłkowy ? Czy działa to w powyższej wersji Virtuemart ?


Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam.

rimzsak
09-07-2010, 13:30
Hej ja mam podobny problem, tzn. podczas rejestracji w moim sklepie w przeglądarce IE 8 nie widać wszystkich pól formularza. Natomiast pod Firefox-em widać cały formularz.

Nadal szukam rozwiązania w google, jak coś znajdę to dam znać :)

muhad
06-09-2010, 18:02
Pola ustawione jako dodatkowe pojawiły mi się w pierwszym kroku realizacji zamówienia, tam gdzie jest adres wysyłki. Ale to pole pojawia się wyłącznie gdy ktoś chce dopisać dodatkowy adres wysyłki (inny niż domyślny).
Ale jak ktoś wyświetli gdzie indziej to jestem zainteresowany.

iwoh
09-12-2011, 09:44
Hej ja mam podobny problem, tzn. podczas rejestracji w moim sklepie w przeglądarce IE 8 nie widać wszystkich pól formularza. Natomiast pod Firefox-em widać cały formularz.

Nadal szukam rozwiązania w google, jak coś znajdę to dam znać

Czy znalazłeś rozwiązanie tego problemu? Ja obecnie mam taki problem. Joomla 1.5.23 i VM 1.1.8 W dodatku wczoraj raz mi się zdarzyło, że IE wyświetlił wszystkie pola, niestety dzisiaj znów niektórych nie wyświetla, np. pola Nazwisko. Nie udło mi się na razie wyczuć, co spowodowało, że przedtem wyświetlił wszystkie pola a teraz nie ... Prosze o pomoc, jeśli ktoś zna rozwiązanie problemu.

Jdwind
09-12-2011, 12:36
Link do strony pasowałoby podać Panowie...