PDA

Zobacz pełną wersję : Kopiowanie części witryny WWW.



atirikiki
29-06-2010, 15:08
Witam!
Na początek tylko wspomnę, że dopiero rozpoczynam swoją pracę z Joomlą.
Proszę o informację jak można skopiować część witryny na inny serwer, jeśli to w ogóle możliwe. Podam trochę szczegółów. Jest to witryna kilku językowa. Po wpisaniu adresu otwiera się "index" na którym wybieramy język witryny. Wersie językowe są tożsame. Chciałbym skopiować część w jednym języku i utworzyć z niej niezależną stronę. Dodam tylko, że nie ja jestem twórcą tego serwisu.
Pozdrawiam

mjmartino
29-06-2010, 15:09
Ctrl+C a potem Crtl+V :D

viatrak
29-06-2010, 17:06
Jak wiesz które tabele chcesz eksportować to szybciej będzie przez PHPmyAdmina do pustej bazy ale ja też skorzystałbym raczej z rady mjmartino tylko najpierw bym zaznaczył. Myszką będzie szybciej jak z klawiatury :D

alex51
29-06-2010, 17:34
(...)Chciałbym skopiować część w jednym języku i utworzyć z niej niezależną stronę. Dodam tylko, że nie ja jestem twórcą tego serwisu.
Pozdrawiam
Skoro nie jesteś twórcą tego serwisu to na jakiej podstawie prawnej chcesz go kopiować?
Do wstawiania obcych treści na swojej stronie trzeba mieć zgodę ich twórców lub prawa autorskie lub własnościowe do wspomnianych treści.
Joomla! oferuje narzędzie o nazwie Wpinacz, umożliwiające pokazywanie na swojej stronie zawartości innych witryn.

atirikiki
30-06-2010, 11:33
Nie jestem twórcą tego serwisu ale jego właściciel zapytał mnie czy mógł bym to zrobić dla jednego ze współpracowników.
Pozdrawiam.