PDA

Zobacz pełną wersję : AlphaRegistration problem



gabriel8822756
29-06-2010, 17:04
Gdzie sie wpisuje treśc regulaminu ktory jest wyswietlany w ramce przy rejestracji?
Szukalem ale trafil mnie szlak wiec prose was o pomoc ...
Wyskakuje tez blad:
ERROR:
The Specific Language Image /home/insako/ftp/portal/components/com_alpharegistration/assets/images/pl-pl/stepbystep1.png does not exist.
Now we use the English Picture as Standard
Info: active Language: pl-pl
Please make a own picture in a Sub Folder in com_alpharegistration/assets/images called pl-pl and name the file: stepbystep1.png
z gory dzieki

zwiastun
29-06-2010, 17:39
Nie szlak, tylko szlag, skoro już musisz kląć!
1. Tekst jest w pliku językowym. Możesz również zamiast tego tekstu wskazać w opcjach komponentu artykuł.
2. W pakiecie językowym, o ile pamiętam, zamieszczałem również pliki graficzne, które należy przesłać do katalogu components/com_alpharegistration/assets/images/pl-pl/. Wcześniej taki katalog należy ręcznie założyć (są katalogi innych języków). Jeśłi w pakiecie językowym nie ma plików graficznych (w nowszej wersji może ich rzeczywiście nie być), przekopiuj z dowolnego katalogu innego języka i spolonizuj (stwórz polskie obrazki)

I skoro już o tym mowa: trzeba również dodać polski katalog dla skryptu js, przekopiowac tam zawartość katalogu components/com_alpharegistration/assets/scripts/en-gb, a w skrypcie jquery.pstrength-min.1.2.js spolonizować kilka tekstów. Skrypt należy zapisać w kodowaniu utf-8

gabriel8822756
29-06-2010, 20:13
w moich regionach te przeklenstwo troche inaczej wyglada:):) ale dzieki za pomoc wszystko dziala ok.:)
pozdrawiam

alex51
29-06-2010, 20:22
Bez względu na region jak i na pisanie pogrubioną czcionka etymologia słowa "szlag" jest jednoznaczna. Z języka niemieckiego "schlag" oznacza "cios", więc przyjęta jest "spolszczona" pisownia tego słowa - "szlag", nie mylić ze słowem "szlak" np. turystyczny, który raczej nikogo trafić nie powinien. :)

gabriel8822756
29-06-2010, 23:41
no i wszystko jasne:) dziekujemy za wyjasnienie:):)

artcco
05-08-2010, 09:37
mam problem z działaniem alpharegistration.

Strona internetowa pod adresem http://allmax.com.pl/your-details/zaloz-swoje-konto?option=com_alpharegistration&view=register&Itemid=0spowodowała zbyt wiele przekierowań. Hosting jest na serwerze netlook.

Mam to zainstalowane w wersji sprzed pół roku na serwerze superhostu i chodzi ok.