PDA

Zobacz pełną wersję : Kanał RSS nie wyświetla wiadomości



bratiszka
30-06-2010, 08:26
Witam, siedzę już drugi dzień przeglądając tematy pomocy kanału RSS, jest masa informacji, ale ciągle nie mogę znaleźć tej podstawowej.
Otóż sprawa wygląda tak, że mam stronkę i chcę umieścić na niej RSS aby ludzie mogli pobierać treści ze strony. Mam artykuły na stronie głównej i one powinny znaleźć się w rss, opublikowałem moduł syndication, grafika wyświetla się tam gdzie powinna, po kliknięcu wyświetla się takie coś http://blog.ranbrand.com/index.php?format=feed&type=rss nie ma ani tytułów ani częściowych treści wiadomości. Czy mógłby mi ktoś krok po kroku wytłumaczyć jak mam skonfigurować i co, aby zaczęły wyświetlać się wiadomości?
Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc ewentualnie link do jakiegoś poradnika. Przejrzałem już wiele stron ale jak mówiłem nie udaje mi się skleić to wszystko by działało.
Z góry dzięki

zwiastun
30-06-2010, 09:53
Wszystko, co trzeba - umieścić moduł Kanał RSS (Sndicate) na stronie, z której wiadomości chcesz udostępniać.

bratiszka
30-06-2010, 10:36
To znaczy tak, chodzi o to że mam zrobioną stronkę żony i tam wszystko śmiga, normalnie rss jak ma być, natomiast na tej stronie jest tak, co odkryłem przed chwilą, że rss nie wyświetla, ale atom tak, ciekawe dlaczego, narazie mam ustawione na atoma, ale rss nadal nic, ale może jeszcze coś pokombinuję, zobaczę

EDIT:

Jeszcze jedno, wyświetla mi na stronie żony całe teksty, w którym miejscu mogę zmienić żeby tylko częściowe wiadomości były? bo w module tego nie ma.
Dzięki