PDA

Zobacz pełną wersję : Grupy użytkowników i płatności przez Internet



Mary$
03-07-2010, 06:55
Witam,
głównie szukam, łatwego dodatku do zarządzania grupami użytkowników. Chodzi dokładnie o to, że muszę wprowadzić do bazy ok. 100 firm, każda firma będzie miała swoje menu, sekcje lub kategorie. Druga sprawa to chciałbym wprowadzić płatność przez Internet i np. po zalogowaniu widać czy jest np. opłacony dany miesiąc czy nie, a jeśli nie to wyświetlana kwota i możliwość zapłaty przez Internet. Problem polega na tym, że kliencie płacą przez przelewy i w biurze i jak to wszystko ze sobą zgrać.

A tak dodatkowo to może znacie jakieś dodatki dla klientów firm, które wyświetlałby przydatne informacje dla nich, teraz głównie zależy na dodatkach do biur rachunkowych.

Póki jeszcze pisze i pamiętam. Szukam dodatków do pdf i właśnie nie wiem czy zrobić tu opcje wyświetlania czy pobierania, a jeśli wyświetlania to może np. by można było wyświetlać pdf jako artykuł. Nie wiem czy będzie to wykorzystane, ale też się spytam jak wyświetlać xml? Wiem, że mogę samemu napisać sposób wyświetlania, ale może jest jakiś dodatek który to ułatwi.

Pozdrawiam
i dzięki za odpowiedzi

Winnetou
03-07-2010, 10:12
Jedynie w kwestii prezentacji PDFów to sugeruje udostępnienie użytkownikom strony mozliwości podglądu plików bez konieczności ściągania ich na kompa.
Można wykorzystać do tego celu np. to:
http://extensions.joomla.org/extensions/external-contents/documents/11368

Mary$
03-07-2010, 10:21
Dzięki, ale już mam na to sposób - JoomlaCK Editor. Będę wrzucał pdf przez edytor w załączniku