PDA

Zobacz pełną wersję : Brak możliwości zalogowania się do PA - Cannot send session cookie - headers already



Qbol
04-07-2010, 16:47
Witam, od około 20 min walczę z rozwiązaniem problemu jaki pojawił się na mojej stronie nagle i bez mojej ingerencji. Nic nie robiłem, jeden news został tylko nadesłany. Przy próbie połączenia się z panelem admina dostaje taki komunikat błędu:



Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/qbol/domains/gry-newsy.pl/public_html/plugins/system/imageresize/jtimage.php:329) in /home/qbol/domains/gry-newsy.pl/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 539

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/qbol/domains/gry-newsy.pl/public_html/plugins/system/imageresize/jtimage.php:329) in /home/qbol/domains/gry-newsy.pl/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 539Czy ktoś ma jakieś pomysły jak to naprawić ? Strona działa normalnie, tylko zaplecze tak się psuje...

Edit:

Problem rozwiązany. Z poziomu bazy danych, z tabeli joS_plugins usunąłem wpis o image resize system czy jakoś tak.W każdym razie chodzi o tą wtyczkę, przy której zwrócony został błąd. Po tej operacji nadal wyświetlał się napis Invalid Token, więc usunąłem z bazy danych wpisy o aktualnie trwającej sesji. Pomogło, działa.