PDA

Zobacz pełną wersję : Przekierowanie z forum phpBB3 na jfusion.



miniol
04-07-2010, 23:21
Połączyłem swój portal z forum phpBB3 za pomocą jfusion. Forum działa mi zarówno na joomli oraz w katalogu phpBB.

Szablon forum jest tak przerobiony, że ładnie wygląda tylko na Joomli. Forum poza Joomlą wygląda okropnie. Dlatego też chciałbym, aby każdy kto wejdzie na adres samego forum, był automatycznie przekierowany do jfusion. Próbowałem to zrobić za pomocą htaccessa, ale nie znam się na tym zbyt dobrze. Co prawda udało mi się zrobić przekierowanie, ale ścieżka także zmieniła się dla obrazków, których ścieżka oczywiście była błędna.

Najlepszym sposobem byłoby przekierowanie z każdej podstrony phpBB na podstronę, która jest w jfusion. Czyli jeśli użytkownik trafił na forum przez wyszukiwarkę na wątek nr 231, to chciałbym, aby został automatycznie przekierowany na ten sam wątek, ale w jfusion.

Poza tym boję się, że google uznają to jako duplikowanie treści i zostanę zablokowany. Forum cały czas jest indeksowane na dwóch różnych ścieżkach.

Podejrzewam, że jest na to jakiś prosty sposób, więc liczę na to, że ktoś mi z tym pomoże.