PDA

Zobacz pełną wersję : tłumaczenie komunikatu o konserwacji



md131
06-07-2010, 06:46
Dzień Dobry!

Nie mogę znaleźć miejsca gdzie można przetłumaczyć komunikat:

"Witryna jest w trakcie prac konserwacyjnych. Zajrzyj później."

Proszę o pomoc.

Marek
www.renbyg.com (http://www.renbyg.com)

alex51
06-07-2010, 06:59
Zadałeś pytanie z gatunku absolutnych podstaw. Zakładając, że określenie "przetłumaczyć komunikat" oznacza wpisanie w tym miejscu innej treści, niż standardowo dostępna zaryzykuję reprymendę od adminów i podpowiem gdzie należy szukać miejsca do edycji wpisu komunikatu o konserwacji.
Zaplecze=>Konfiguracja=>Ogólne=>Komunikat o wyłączeniu.
Również można to osiągnąć edytując wpis w pliku configuration.php:

var $offline_message = 'Witryna jest w trakcie prac konserwacyjnych. Zajrzyj później.';

md131
06-07-2010, 08:39
cześć Alex51;

Myślę,że się nie zrozumieliśmy. Nie chodzi mi o zmianę treści ww. komunikatu - można to zrobić jeszcze prościej, w konfiguracji.
Chodzi mi o to jak ten komunikat ma brzmieć w innych językach, które strona posiada.
Jest gdzieś takie miejsce w Joomli, ale nie mogę go znaleźć. Zapomniałem gdzie jest.:)

Pozdrowienia
Marek

alex51
06-07-2010, 09:45
cześć Alex51;

Myślę,że się nie zrozumieliśmy. Nie chodzi mi o zmianę treści ww. komunikatu - można to zrobić jeszcze prościej, w konfiguracji.
O takiej możliwości również wcześniej napisałem.


Chodzi mi o to jak ten komunikat ma brzmieć w innych językach, które strona posiada.
Jest gdzieś takie miejsce w Joomli, ale nie mogę go znaleźć. Zapomniałem gdzie jest.:)

Pozdrowienia
Marek
Również Cię pozdrawiam ale faktycznie nie zrozumiałem i nadal nie rozumiem Twojego problemu. Co ma wspólnego pokazywana treść komunikatu o konserwacji ze stosowanym językiem strony? Domyślam się, że wiesz gdzie w Zapleczu jest ustawienie języków witryny i zaplecza.

zwiastun
06-07-2010, 11:01
Nie ma takiej opcji.
Ale możesz przecież dopisać w konfiguracji także komunikaty w innych językach.
Ponadto - dawno nie zaglądałem, ale coś mi świta - że Joomfish umożliwiał takie działanie :)