PDA

Zobacz pełną wersję : SEO | Jedna zakładka nie działa.



Dario
06-07-2010, 08:14
Witam,

Uruchomiłem proste adresy na joomla 1.5 tj. proste adresy TAK,
korzystaj z mod_rewrite TAK adresy z przyrostkiem NIE.
Wszystko fajnie działa oprócz jednej podstrony, której zawartość
jest wyświetlana przez komponent Photoslide GK3.
Wyświetla się banner + cała zawarość tekstowa strony, ale bez miniatur graficznych
oraz bez modułów po lewej stronie.
Oczywiście bez prostych adresów wszystko działa dobrze.
Poniżej zawartość pliku .htaccess

//usunięte - standardowe wpisy //zwiastun


Czy ktoś ma jakoś pomysł co do rozwiązania problemu?

Z góry dziękuję.

moje
06-07-2010, 17:05
Magiczne słowo na dzisiaj: $live_site

Dario
06-07-2010, 17:27
Po ustawieniu parametru ive_site="http//:domena.pl" w configuration.php nadal jest to samo.
Wszystko wyświetla się właściwie oprócz jednej podstrony.
Link jest prawidłowy, krótki styl odpowiedni, ale brakuje całej zawartości.

moje
06-07-2010, 17:28
Link do strony?

Dario
06-07-2010, 17:32
http://www.test.versal.vizz.pl/ zakładka referencje

moje
06-07-2010, 22:06
To masz na stronie- widać podczas ładowania:

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/versalv/public_html/test/configuration.php:1) in /home/versalv/public_html/test/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/versalv/public_html/test/configuration.php:1) in /home/versalv/public_html/test/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/versalv/public_html/test/configuration.php:1) in /home/versalv/public_html/test/libraries/joomla/session/session.php on line 426

Albo to błąd GK3, albo błąd szablonu.

Jak już kupiliście GK3, to zawsze macie do dyspozycji wsparcie twórców, przy waszej ofercie powinniście sobie poradzić z tym bezproblemowo.

Dario
06-07-2010, 22:10
Już nie ma - błąd wynikał ze standardu kodowania configuration.php
Natomiast w dalszym ciągu nie działają referencje w prostych adresach.
Jak wspominałem live_site jest ustawione prawidłowo.
Oczywiście wykorzystałem już ścieżkę z producentem itp., ale to chyba nie jest błąd dodatku.

moje
06-07-2010, 22:21
Ja nie korzystam z GK3, bo jest płatny ale czy w jego ustawieniach nie ma gdzieś jakiejś ścieżki do czegoś (czegokolwiek), np. do plików, grafiki, która mogła by być błędna?

A czy nadpisywałeś pliki GK3, Joomla?

No i w końcu, jaka dokładnie to jest wersja Joomla?

Dario
06-07-2010, 22:49
Nie widzę żadnej ścieżki - zresztą na ustawieniach standardowych bez krótkich adresów wszystko działa jak należy.
Aktualnie mam ustawione standardowo.
Dopiero ustawienie proste adresy TAK, korzystaj z mod_rewrite TAK adresy z przyrostkiem NIE powoduje problem
z wyświetleniem zawartości tej podstrony.
Wersja Joomli 1.5 - instalowana jakieś 3 miesiące temu (Wersja 1.5.15)
Nie nadpisywałem żadnych plików.
Problem wydaje się dość złożony, a my nie specjalizujemy się w Joomli zatem trudno wszystko ogranąć.

moje
06-07-2010, 23:14
Zrób aktualizację do Joomla, 1.5.18, z paczki instalacyjnej usuń, katalog Installation, graj ja na serwer do katalogu z Joomla i tam ją rozpakuj. Potem na zapleczu Joomla zainstaluj język polski dla tej wersji Joomla.