PDA

Zobacz pełną wersję : Jak usunąć nazwę szablonu na stronie



fajfuno23
06-07-2010, 09:06
Witam, witam :)
mam oto szablon http://www.bestofjoomla.com/component/option,com_bestoftemplate/task,detail/Itemid,46/id,970/ i chciałbym usunąć lub zamienić na własny (chodzi on nazwę Red Evo Aphelion)
Pomocy !

Bazyl
06-07-2010, 09:13
Pierwszy post - należy się przywitać...
Nazwę masz albo w ustawieniach szablonu, albo w jego index.php.

Na forum było wiele razy

alex51
06-07-2010, 09:28
@Fajfuno23, pobrałeś i zainstalowałeś dostępny za darmo szablon i masz zamiar napisać, że to Twój własny? Wprawdzie jest w nim napisane License: GNU GPL (http://www.bestofjoomla.com/component/option,com_bestoftemplate/task,viewcategory/TagsTo,36/Itemid,46/) ale dobry obyczaj nakazuje podawanie źródła a siebie dodatkowo wskazywać można wówczas, gdybyś dokonał znaczących poprawek tego szablonu.Nadal jednak nie będziesz samodzielnym jego autorem i powinieneś uszanować prawa własnościowe i autorskie twórców tego szablonu.

fajfuno23
06-07-2010, 09:37
@alex51
nazwa szablonu autor jak i odnośnik do strony jest stopce a ja zamiast tego red evo chciałem wstawić nazwę strony

a_m
06-07-2010, 09:42
odpowiedź już dostałeś; nie przyłożyłeś się do poszukiwań

fajfuno23
06-07-2010, 09:53
szukałem we wszystkich podanych lokalizacjach przeszukałem całe zaplecze większość folderu szablonu to mi nie pisz że nie przyłożyłem się do starań

alex51
06-07-2010, 09:55
(...)
nazwa szablonu autor jak i odnośnik do strony jest stopce a ja zamiast tego red evo chciałem wstawić nazwę strony
Edytuj stopkę, lub zrób własną zachowując w/w informacje i dodając nazwę swojej witryny. Zastosuj moduł z własnym kodem html i osadź go w pozycji footer (jeśli taka jest dostępna i znajduje się w niej oryginalna stopka). Możesz też odnaleźć treść stopki w pliku index.php szablonu i tam ją edytować. Oczywiście łatwiej byłoby Ci podpowiedzieć, gdybyś podał adres strony.

Tytułem uzupełnienia:
@Tajfuno, proszę grzeczniej do @a_m, bo słusznie Ci napisał o konieczności przeszukania naszego forum!

a_m
06-07-2010, 09:56
przy zaawansowanych szablonach rzeczywiście można mieć kłopoty z lokalicacją "czegoś";po drugie akurat się tak składa, że zanim odpisałem zainstalowałem ten szablon i znalazłem w jednym miejsc, które wskazał @bazyl

qrdziel
06-07-2010, 10:12
zmien:
../images/logo.png

fajfuno23
06-07-2010, 10:14
ok poradziłem sobie, dziękuje za wszystkie porady i pomysły które tu padły
@qrdziel thx za pmoc