PDA

Zobacz pełną wersję : [Kontakt] - wybór odbiorcy przy wysłaniu wiadomości.



HAZYme
08-07-2010, 22:03
Witam, szukałem i oczywiście nie znalazłem dlatego też jestem zmuszony prosić o pomoc właśnie Was!

No więc moim celem jest wyświetlenie opcji "Wybierz odbiorce:" w standardowym komponencie "Kontakt" (Joomla 1.5.x) - Chcę dodać tam np: 3 maile, osoba kontaktująca wybiera odbiorce (np: Support, Praca, Marketing) da rade coś poradzić? Może to być jakiś mod, dodatek czy co kolwiek. Nie mam ochoty pisania nowej podstrony Kontakt dla tej opcji ;/.

Prosze o pomoc

Winnetou
08-07-2010, 22:59
Nie bardzo rozumiem w czym problem. Zakładasz trzy konta i integrujesz je z kontaktami. Później tylko link w menu z rozwijaną listą kontaktów i gotowe.

HAZYme
09-07-2010, 10:12
Wiesz.. jakoś nie bardzo udaje mi się to ze sobą połączyć. Twoim sposobem chyba nieuda mi się zrobić w zakładce kontakt wyboru odbiorcy (samego maila). Nie chcę też tego rozwalać na trzy kategorie.

Pożądany efekt w zakładce kontakt:

Odbiorca:
<select id="odbiorca" >
<option>support@mail.pl</option>
<option>biuro@mail.pl</option>
<option>platnosci@mail.pl</option>
</select>

trzepiz
09-07-2010, 11:10
aicontactSafe - formularz kontaktowy, który posiada możliwość definiowania własnych pól.

HAZYme
09-07-2010, 18:14
Nie wiem jak tym to zrobić. coś mi nie wychodzi - próbowałem już wcześniej zrobić to tym.

Zapytam jeszcze czy jesteś pewny, że tym komponentem będę mógł dodać te maile i jak się wybierze jeden do którego ma być wysłana wiadomość.. to na tego maila będzie wysłana wiadomość kontaktowa?

Ma to wyglądać tak:

http://img149.imageshack.us/img149/2924/jatakchce.jpg

---------- Post dodany o 14:28 ---------- Poprzedni post był o 09:30 ----------

Odpowie ktoś w pełni na powyższe pytanie? ; (

---------- Post dodany o 16:14 ---------- Poprzedni post był o 14:28 ----------

Już sobie poradziłem używając aicontactSafe tak jak kolega wyżej zaproponował.