PDA

Zobacz pełną wersję : moduł wyświetlany w artykule na końcu - w jaki sposób zrobić między nimi odstęp?



palabra
10-07-2010, 19:58
Moja strona - http://palabra.webd.pl/

Korzystam z komponentu JTags - notabene, polskiego pochodzenia - który w ładny i prosty sposób pozwala otagować zawartość serwisu.

Problem mam tego typu, że bezpośrednio pod treścią artykułu - dokładnie od razu w następnej linii - moduł ten dodaje możliwość edycji tagów, pojawia się tekst związany nie z treścią artykułu ale samym modułem. A tuż poniżej - pojawia się link do innego modułu - JComment - który umożliwia dodawanie komentarzy do artykułów. Wygląda to tak:


Tags: Edit tags

Dodaj komentarz

Pytanie nie dotyczy w/w modułów- chodzi mi bowiem o to: w jaki sposób spowodować, aby to, co pod artykułem wyświetla się, a nie jest samą treścią artykułu, było odsunięte od samego artykułu w jakiś sposób, który umożliwia łatwe rozgraniczenie że tu się kończy artykuł, a tu jest link do czegoś innego? Jednym słowem - jak wstawić domyślnie, aby takie coś -taka przestrzeń pusta - była pomiędzy artykułami a ew. linkami związanymi z modułami działającymi pod artykułem (np. właśnie linkiem odnośnie tagów, linkiem do komentarzy)? Jak zrobić to globalnie?