PDA

Zobacz pełną wersję : Problemy po instalacji.



badzio
11-07-2010, 00:16
Witam po długiej przerwie w bawieniu się w strony internetowe pomyślałem aby przetestować tą DŻUMLE :)

Korzystałem z poradnika w czasie instalacji ale mam problem.

Po instalacji moja główna strona jest pusta. Mogę wejsć do panelu poprzez www.strona.com/administration. Pytanie. Co zrobić aby coś tam się pojawiło gdzie popełniłem błąd.

2. W panelu admina gdy ide do Rozszerzenia i Szablony w Witryna mam błąd

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/username/public_html/administrator/components/com_templates/helpers/template.php on line 62

przyjżałem się temu plikowi i linijce 62:



// Check that the directory contains an xml file
foreach ($templateDirs as $templateDir)
{


nie widze aby był tam jakiś błąd a mimo to nie wyświetla mi strony z edycją szablonów w panelu admina. potrzebuje pomocy w dwóch powyższych pytaniach.

moje
11-07-2010, 01:14
Link do Twojej strony?

badzio
11-07-2010, 01:47
www.miami-heat.hostzi.com

moje
11-07-2010, 02:05
Dziwne, masz kod statystyk googala ale nie masz kodu strony - ja bym Ci polecił zmienić hosting.

badzio
11-07-2010, 14:19
chodzi o to że zmieniałem już hostingi i różne inne rzeczy tylpu PHPbb wstawiałem na ten host i wszystko działało. Hosting jest bardzo dobry. (000webhost.com) ale spróbuje na coś polskiego ale co polecacie darmowego? bo ta strona to narazie beta więc na płatny nie wrzucam.

---------- Post dodany o 13:19 ---------- Poprzedni post był o 11:46 ----------

Dobra zmieniłem na ugu.pl i wszystko działa, jakby był jakbyś problem to napisze jescze tutaj bo w Joomli jestem beginer.