PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z instalacją Agora



Virtutes
13-07-2010, 00:10
Witam,

Podczas instalacji Agora, pojawia się następujący błąd:





JInstaller::install: Błąd SQL DB function failed with error number 2006
MySQL server has gone away SQL=CREATE TABLE IF NOT EXISTS jos_agora_feeds ( `url` varchar(255) NULL default '', `max` int(11) NOT NULL default 0, `closed` tinyint(1) NOT NULL default 0, `forum_id` int(11) NOT NULL default 0, `last_post` INT(10) NOT NULL default 0, `num_posts` INT(10) NOT NULL default 0, `id` INT(10) unsigned NULL auto_increment, PRIMARY KEY (`id`) ) Type=MyISAM;
SQL = CREATE TABLE IF NOT EXISTS jos_agora_feeds (
`url` varchar(255) NULL default '',
`max` int(11) NOT NULL default 0,
`closed` tinyint(1) NOT NULL default 0,
`forum_id` int(11) NOT NULL default 0,
`last_post` INT(10) NOT NULL default 0,
`num_posts` INT(10) NOT NULL default 0,
`id` INT(10) unsigned NULL auto_increment,
PRIMARY KEY (`id`)
) Type=MyISAM;
Komponent Zainstaluj: Błąd SQL, brak lub niezrozumiały plik .sql DB function failed with error number 2006
MySQL server has gone away SQL=CREATE TABLE IF NOT EXISTS jos_agora_feeds ( `url` varchar(255) NULL default '', `max` int(11) NOT NULL default 0, `closed` tinyint(1) NOT NULL default 0, `forum_id` int(11) NOT NULL default 0, `last_post` INT(10) NOT NULL default 0, `num_posts` INT(10) NOT NULL default 0, `id` INT(10) unsigned NULL auto_increment, PRIMARY KEY (`id`) ) Type=MyISAM;
SQL = CREATE TABLE IF NOT EXISTS jos_agora_feeds (
`url` varchar(255) NULL default '',
`max` int(11) NOT NULL default 0,
`closed` tinyint(1) NOT NULL default 0,
`forum_id` int(11) NOT NULL default 0,
`last_post` INT(10) NOT NULL default 0,
`num_posts` INT(10) NOT NULL default 0,
`id` INT(10) unsigned NULL auto_increment,
PRIMARY KEY (`id`)
) Type=MyISAM;

JFTP::delete: Bad response
JFTP::delete: Bad response
Error Loading ModulesMySQL server has gone away SQL=SELECT id, title, module, position, content, showtitle, control, params FROM jos_modules AS m LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm ON mm.moduleid = m.id WHERE m.published = 1 AND m.access <= 2 AND m.client_id = 1 ORDER BY position, ordering



Podejrzewam, że to wina hostingu, jednak nie wiem co dokładnie.
Forum kunea również nie mogłem zainstalować w najnowszej wersji.

Poprawnie udało mi się zainstalować jak do tej pory jedynie kunea w wersji beta 1.5.1

Nie wiem dlaczego taka loteria:/

rosciak
13-07-2010, 07:23
1) Zmień hosting.

2) Jeśli to niemożliwe poczytaj o sztuczkach z instalacją Agory na kiepskim hostingu.

http://agora.org.pl/index.php/agora-olympus-podrcznik-uytkownika/90-instalacje-i-aktualizacje/176-agora-olympus-instalacja

Virtutes
13-07-2010, 20:30
Zaraz się wezmę za testowanie tchy sztuczek jak i przetestuje cała instalację na innym hostingu. Jednak zależało by mi na informacji, co jest błędem? Czy jesteście w stanie coś wyczytać z komunikatu jaki wam przykleiłem?

Zonk w tym, że hosting na jakim to instaluje nie należy do najtańszych i bynajmniej nie jest jednym z krzaków, które wystawiają aukcje w serwisie na A.
Obecnie wykupiłem konto na kilka lat, także szkoda by mi było nie korzystać z jego możliwosci przez niekompatybilnośc z forum dla joomla.

---------- Post dodany o 19:30 ---------- Poprzedni post był o 18:30 ----------

UDAŁO SIĘ :] pomogło przegranie wszystkiego na FTP ręcznie i odpalenie instalacji z katalogu przez joomla.

rosciak
14-07-2010, 06:59
czyli mój artykuł pomógł troszkę ?

Virtutes
14-07-2010, 19:09
Bardzo pomógł :)