PDA

Zobacz pełną wersję : [joomla] Nie można się zalogować.



qoryto
13-07-2010, 10:27
Witam. Po przeniesieniu joomli na inny sewer i wgraniu bazy nie można zalogować się z poziomu admina, ani z poziomu usera.
Katalog tmp posiada prawa 777.

Dodam, że miałem błąd z Joomsef oraz Jsecure ponieważ, po poprawnym zalogowaniu do amdina wywalało mnie na strone /404/ bo tak było ustawione. Dlatego z bazy danych usunąłem jsecure oraz ten komponent do prostych urli.

Po zalogowaniu teraz pojawia się biała strona i wywala mnie znów do strony logowania.

ekumi
13-07-2010, 11:18
A czy strona w ogóle wyświetla się prawidłowo?

qoryto
13-07-2010, 11:39
tak, wgrałem nawet starą baze z stycznie i nadal nie da się zalogować;/ ani na zwykłego usera, ani też na admina.

ekumi
13-07-2010, 12:03
Jeżeli "tak" oznacza, że strona wyświetla sie prawidłowo, to na mój gust połączenie z bazą jest prawidłowe. Ja w takim przypadku bym edytował tabele jos_users z bazy, odnalazł rekord Super Administratora, edytował go i odczytał jego login (username) i zmienił hasło (pamiętając o ustawieniu szyfrowania MD5). To powinno spowodować możliwość zalogowania się do panelu administracyjnego, a z niego już powinieneś już zrobić porządek z pozostałymi użytkownikami.

qoryto
18-07-2010, 11:16
NIestety to nie pomogło. Znasz jeszcze jakiś inny sposób? aby zachować artykuły, użytkowników? nie mam pojęcia jak to przywrócić... po prostu nie można się zalogować;/

ekumi
19-07-2010, 08:28
Artykuły są zapisywane w bazie w tabeli jos_content. Spróbuj wykonać kopię tej tabeli (z zawartością) i przerzucić do "świeżej" instalacji joomla na localhoscie. W ten sposób artykuły powinineś odzyskać.

qoryto
19-07-2010, 17:34
Dzięki, uporałem się z tym problemem :-)