PDA

Zobacz pełną wersję : Stopka na głównej stronie - Baner gdzie go znaleźć i jak zmienic??



Polcaffe
13-07-2010, 16:03
Gdzie znajde ta stopke na mojej glownej stronie, ona sie pokazuje na kazdej innej na samym dole, musze ja uaktualnic i nie wiem gdziue tego szukac.
Prosze o pomoc adres moj to caffemio.net i to jest ten banerek na dole zielony z danymi firmy.

mjmartino
13-07-2010, 16:25
hmm myślę że nie będziemy odrabiać za ciebie pracy ;) nam za to nie płacą :)
A to jest że tak powiem dość trywialna sprawa... poszukaj a na pewno znajdziesz.. jak to zmienić szukanie nie boli aż tak bardzo jak się może wydawać ;D

hmm to chyba przez tą pogodę nie chce mi się czasem tłumaczyć za friko.. tylko nie wyjedzaj z tekstem że forum jest od tego żeby pomagać każdemu ;>

Polcaffe
13-07-2010, 16:28
nie ma to jak liczyc na czyjas pomoc...

mjmartino
13-07-2010, 16:35
nie ma to jak liczyc na czyjas pomoc...

Jeśli się czegoś podejmujemy to wypadało by znać podstawy i poruszanie się po stronie a tym bardziej po panelu administracyjny i jego modułach < tam szukaj .. chyba wystarczająco dużo podpowiedziałem..
Pozdrawiam.

Polcaffe
13-07-2010, 16:46
no do tego juz doszedlem tylkoze jak wejde w te moduly to nic nie moge zmienic, sie nie zmienia...

mjmartino
13-07-2010, 16:53
Odszukujesz moduł odpowiedzialny za wyświetlanie tego... prosto sprawdzić który to .. np. wyłączając i odświeżając stronę ;) Poza tym dane firmy macie w postaci obrazka podlinkowanego jako mail ... więc trzeba sobie nowy obrazek przygotować o wymiarach 891 x 30 pixels hmm Albo prościej zrób nowy obrazek w graj go na ftp i zastąp w lokalizacji
/templates/caffemio/images/footer.jpg

Właśnie zaoszczędziłeś 25 Euro :up:

Polcaffe
14-07-2010, 09:29
Wielkie dzieki :) udalo sie :)

mjmartino
14-07-2010, 09:57
:spoko: no problem :)