PDA

Zobacz pełną wersję : Strona główna bez szablonu



morphic
13-07-2010, 23:21
Witajcie,

Problem dotyczy strony postawionej na home.pl, Joomla 1.5.18, szablon z Artisteer, domena jest przekierowana na adres domena.pl/katalog/index.php?lang=xx (gdzie xx to kod języka). wszystko działa pięknie tylko, że po kliknięciu w "strona główna" w menu strona wczytuje się w trybie "tekstowym" wogóle pomijając zdefiniowany szablon. Podobnie dzieje się po naciśnięciu podglądu od strony Zaplecza. Co może być powodem?

Dodam, że poprzednia osoba zainstalowała inną Joomlę w katalogu głównym, a ta używana do "mojej" strony została zainstalowana w katalogu.

Adres strony prawapasazera.pl

Bazyl
13-07-2010, 23:29
Hej,

Wpisz w szukajkę home.pl

Zdaje się, że musi być ustawiona $live_site

morphic
13-07-2010, 23:39
Tylko co wpisać, bo "brak szablonu" nie znajduje, "strona główna" same pierdoły marketingowe, "live_site" też kupa :/

Znalazłem takie coś http://forum.joomla.pl/showthread.php?39558-home.pl-joomla-w-katalogu-Warning-session_start ale u mnie w configu nie ma wogole tego live_site . Same var i jedynie ścieżki są przy logach i tmp

Bazyl
13-07-2010, 23:50
Configuration.php znajduje się w głównym katalogu J!.
var $live_site uzupełniasz o adres bezwzgledny

morphic
13-07-2010, 23:56
dobra już śmiga, w "mojej" wersji to było var $live_site =''; w configuration.php i debilizm z mojej strony z prawami do pliku :) upload pliku nie nadpisywał zmienionego pliku na serwerze.

Temat do zamknięcia .

Bazyl
14-07-2010, 00:32
Proszę, polecamy się na przyszłość