PDA

Zobacz pełną wersję : Jak ukryć "Nawigację" w artykułach



radradrad
14-07-2010, 12:33
Witam,

Działam sobie tu działam na nowej Joomli 1.5.18 (przed chwilą zaktualizowałem z 1.5.17) i znalazłem kolejną rzecz, z którą nie mogę sobie poradzić.

Mianowicie:

Jeśli nawet ukryję w ustawieniach strony startowej "Wyświetlanie" nawigacji - tj. przycisków "poprzednia" i "następna" strona. To mimo wszystko gdy kliknę w nagłówek konkretnego artykułu i wyświetli mi się już tylko ten jeden konkretny to nie wiem czemu ale przyciski "Poprzednia" i "Następna" wciąż mi się wyświetlają pod artykułem.

Przykład: http://www.rad.kei.pl/flisak/index.php?option=com_content&view=article&id=292:fotorelacja-barcin-gniewkowo-wpbrzefno-miesipczkowo&catid=19:iv-liga-kujawksko-pomorska

Z niecierpliwością czekam na wasze zawsze cenne rady.
Pozdrawiam
Radek Pawłowski

---------- Post dodany o 12:33 ---------- Poprzedni post był o 12:30 ----------

Znalazłem właśnie taki przycisk tajemniczy w Zapleczu->Panel->Artykuły co się nazywa "Preferencje" :) i tam jest wszystko :) Dzięki i przepraszam za Posta, ale może komuś się przyda :)

PS. Temat do zamknięcia.

Kiziea
14-07-2010, 13:24
Jeśli chcesz ukryć w danej sekcji czy kategorii paginację, wystarczy, że w pierwszej zakładce ustawień menu - zmienisz Paginacja na Nie.

Kroob
14-07-2010, 16:04
A może ktoś wie jak ukryć w Joomla 1.5.x spis treści?
Mam kilkustronnicowy artykuł i na samej górze:

Spis treści
Tytuł artykułu
Strona 2
Strona 3
Strona 4
Wszystkie strony
W Jomla 1.0.x wyłączało się publikację spisu treści w Panelu Admina w Ustawieniach Globalnych opcją:

Table of Contents on multi-page items: Hide Show
Czy jest znany funcjonalny odpowiednik tej opcji w Joomla 1.5.x i gdzie się znajduje?