PDA

Zobacz pełną wersję : Informacja dla niezalogowanych



nieznajoma
15-07-2010, 11:16
Czy jest może mod, dzięki któremu, po wejściu na stronę pojawi się np. taki komunikat:
"Odwiedzasz serwis jako gość, aby z niego korzystać, musisz się zarejestrować lub zalogować"

alex51
15-07-2010, 12:07
Może odpowiednio skonfigurujesz do tego celu moduł Jdialog (http://extensions.joomla.org/extensions/style-a-design/popups-a-iframes/5129)?

nieznajoma
15-07-2010, 12:19
Znalazłam mod o nazwie CORE DESIGN LOGIN MODULE niby powinno wyświetlać się powitanie, ale coś mi nie wychodzi konfiguracja.

Sprawdziłam ten moduł, który mi zaproponowałeś. Działa, z tymże od razu nie wyskakuje informacja, tylko trzeba samemu kliknąć popup. Mimo wszystko dziękuję. Poszperam jeszcze, może coś znajdę lub Ktoś mi też coś doradzi. Pozdrawiam.

alex51
15-07-2010, 12:30
Myślałem, że szukasz czegoś w stylu intro, informującego o konieczności rejestracji lub zalogowania się aby obejrzeć zawartość strony. Stąd moja propozycja użycia Jdialog, który tworzy taką stronę intro, gdzie można ustawić treść komunikatu i jednocześnie dać przekierowanie do modułu rejestracji lub logowania.

(...)Sprawdziłam ten moduł, który mi zaproponowałeś. Działa, z tymże od razu nie wyskakuje informacja, tylko trzeba samemu kliknąć popup. (...)
Moduł ten jest tak ustawiony, że strona intro pokazuje się zawsze dla odwiedzającego pierwszy raz. Sprawdź po wyczyszczeniu przeglądarki.