PDA

Zobacz pełną wersję : Błędy w wyświetlaniu podstron (brak grafiki) . Strona główna prawidłowa



przemek77
15-07-2010, 18:42
Witam, wszystkie podstrony są nie prawidłowo wyświetlane,a strona główna w 100% dobrze. Moja strona : http://sokol.hekko.pl/
Nie tak dawno robiłem inną stronę na wirtualnym serwerze i nie miałem tego typu problemu.

W ustawieniach nie zaznaczyłem :Korzystaj z mod_rewrite wiec to nie tego wina, wygląda to na jakieś blokowanie grafiki ,ale dlaczego to ja juz nie wiem ,pozdrawiam i może ktoś miał podobny problem :blink:

Bazyl
15-07-2010, 18:54
Pokręciłeś coś: w adresach masz dwa razy index.php
Wiki --> proste adresy
Szukajka --> live_site

mjmartino
15-07-2010, 19:20
Odinstaluj SEF404 jak instalowałeś

przemek77
15-07-2010, 23:15
dziękuje bazyl, faktycznie chodziło po dopisanie adresu w live_site -- tutaj znalazłem odpowiedz na mój problem : http://www.goldenline.pl/forum/875220/proste-linki-nie-czyta-cssow
Ten problem został rozwiązany.

Mam jedno intrygujące mnie pytanie:
jak wchodzę na FTP do folderu z moją joomlą nie znajduje htaccess.txt - nie ma go(ukryty tez nie jest). chcąc pozbyć sie index.php z adresu więc muszę zaznaczyć w ustawieniach mod_rewrite i zamienić htaccess.txt na .htaccess
Jak nie miałem go na serwerze to zabrałem plik z innej mojej strony i wkleiłem ----co sie okazuje , .htaccess nie da sie na serwerze umieścić, poprostu znika. I tak za każdym razem, inne dane moge wkleić a tego nie.


.htaccess-- bez tego pliku po zmianie w ustawieniach też wszystko działa, adresy są proste i bez index.php, ale czy to bedzie działało w przyszłości , nie odmówi posłuszeństwa kiedyś ??? co sądzicie :)

mjmartino
16-07-2010, 10:20
Możliwe że są ukrywane... albo jest globalnie jeden ... chodź mi jak taki plik znikał .. to przeważnie mod_rewrite był na serwerze wyłączony...
Ale skoro Ci działa więc używaj a zawsze możesz zapytać hostingodawcy co i jak z tym htaccess
Albo sprawdź jeszcze w panelu hostingu czy tam czasem nie masz dostępu do htaccess ;) bo też tak mi się zdarzyło że tylko tam można było go np edytować a tak poza tym nie był widoczny
Pozdrawiam.

przemek77
16-07-2010, 10:40
w DirectAdminie ten plik jest widoczny i można go zmienić. Dzięki za pomoc.

TEMAT UWAŻAM ZA ZAMKNIĘTY